1 Temmuz 2015 Çarşamba

Fifa 2015 Ultimate Team En iyi Takım - Kadro hangisi [ Ps 4 ]

  Fifa 2015 Ultimate Team için Kadro önerim başlı başına bir takım zaten arkadaşlar. Hızlı kanat oyuncularım iyi bir Forvetim Sağlam Orta saham Mükemmel Defansım Süper Kalecim olsun istiyorsanız benim tavsiyem FC Bayern München.

  Ultimate Team oyununda Kadro kurarken Takım Kimyası önemli olduğundan dolayı Almanya liginden Bayern'nin kadrosu düzgün taktik ile mükemmel işleyecektir.

  Uzun Pas ile Gol yemeyi unutun. Evet Arkadaşlar ilk önce dizilişimiz 5 - 2 - 2 - 1 olacak. 3 Stoper Benatia, Martinez, Boateng  Sol atak bek (LWB)  Alaba Sağ atak Bek (RWB) Diekmeier 2 Orta saha (CM)  Schweinsteiger - Götze veya Lahm Sağ Kanat Atak (RW) Robben Sol Kanat Atak (LW) Ribéry Santrafor (ST) Lewandowski.

  Bu Kadro ve diziliş ile zor gol yiyecek yan toplardan çok gol bulacaksınız. Robben ve Ribery'nin kullandığı kanatlardan süper ortalar gelecek. Ceza sahasında o topları affetmeyen bir Lewandowski olacak. Hızlı hücumda Lewandowski size biraz ağır gelebilir, özellikle adam geçmede ama yan toplara vuruşu ve uzak mesafe füzeleri ile sizi oyunda tutacaktır.


fifa ultimate team 2015

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...