15 Temmuz 2015 Çarşamba

Facebook Daha Sonra izle Butonu

Facebook Yeni Daha Sonra izle Butonu ile tanışmaya hazırlanın. Facebook da izlenilen video günlük 4 milyarı aşmış durumdayken Youtube video player benzeri bir özellik getiriliyor. Artık facebook videolarında daha sonra izle butonu olacak.
  Videonun sağ üst köşesinde bir kaplama olarak gözükecek olan bu buton hakkındaki söylentileri şirket yetkilileri inkar etmedi. Sızan bilgilere göre çalışmaların son aşamasına geldiği yakın zamanda Facebook videolarında yerini alacağı yönünde.

 Youtube video player'in aksine Facebook Daha sonra izle butonu daha belirgin ve sağ üst köşesinde yer alacak. Facebook kullanıcılarının bir çoğu videolarını daha hızlı yükleme ve izlenme potansiyeli daha yüksek olarak gördükleri youtube' a yükleyerek paylaşıyor. Doğal olarak Facebook üzerinden Youtube' a bir hit kayması da söz konusu. Şimdi merak edilen başka bir soru ; Facebook video upload ve server hızında bir değişikliğe gidecek mi ? bu sorunun cevabını önümüzdeki 90 gün içerisinde almayı düşünüyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...