10 Temmuz 2015 Cuma

Google Gmail Postmaster Tools' u tanıttı

  
gmail spam


  Google' dan yapılan açıklamada Gmail Spam filtresi şimdi her zamankinden daha zeki. Filtre hizmeti her zaman çalışır halde ve spam gönderileri analiz etmekte. Google Gmail gönderileri analiz etmek için artık daha sofistike bir sinirsel ağ yaklaşımı kullanıyor.


Postmaster


  Yeni spam filtreleri kullanıcının tercihlerini daha iyi anlıyor. Toplu atılan e-postaları daha iyi anlayan spam filtreleri, özel olarak atılan reklam vs. gibi e-postaları anlamakta zorlanıyordu. Toplu gönderilerde başarılı olan spam filtresi bireysel reklam gönderilerinde çokta başarılı sayılmıyordu. Son yapılan spam filtre güncellemesi ile bunun önüne geçildiğini duyuran Google kullanıcıların güvenliği için çalışmaya devam edeceklerini duyurdu.

  Şirket ayrıca " Yeni Makine öğrenme sinyalleri sayesinde " genel phishing korumasını geliştirdiğini açıkladı.

  Makbuz, Onay E-posta vb.. göndermek isteyen kullanıcılar için bu gün yayınlanan yeni hizmeti Gmail Postmaster Araçları 'nı duyurdu. Hizmet özetle Bu nitelikteki yüksek hacimli e-posta gönderenlerin Gmail e-postalarını nasıl değerlendireceği hakkında daha iyi bir fikir edinmesini sağlayacak. Eğer bir spam veya phisher göndericisi iseniz, bu araçtan bazı yararlı bilgiler alabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...