12 Temmuz 2015 Pazar

İş Fikirleri | Dondurmacılık

 Hepimiz kendi işimiz olsun istemişizdir. Az sermaye ile hayal satmak yerini gerçekçi iş fikirleri sunmak boynumuzun borcu. Dondurmacılık hakkında sizlere bilgi vereceğim. Dondurmacılık iş fikirleri' ni ülkemizde değil çok uzaklarda Panama'da tavsiye edeceğiz.

Raspao Panama


Ülkemize vize uygulamasını karışılıklı olarak 2006 yılında kaldıran Panama' da dondurma olayı yok arkadaşları. Yılın 12 ayı güneş alan bu ülkede dondurmacılık mesleği, kocaman bir buz kütlesini kazıyarak bir bardağa dolduruyorlar. Bardağın içerisine çeşitli tropikal meyveler ve süt tozu ilave ederek satışa sunuluyor. Bu dondurma diye kabul edemeyeceğimiz olaya Raspao adını vermişler. Gerçekten inanılmaz bir rağbet görüyor bu dondurma ülkelerinde. Bu yaptıkları saçma sapan buz kırıntılarının duble bardak fiyatı 1 Dolar.

Yılın 12 ayı güneş alan ülkede, dondurma diye çıtır çıtır buz yiyorlar. Tatil bölgesi olarak kabul edilen ülkede inanılmaz bir turist kalabalığı var. Bizim dondurmalarımız bu ülkede gerçekten silme süpürme yenilir.

Çok büyük firmalar olmamıza falan gerek yok ülkede. Dondurma tedarikçisi olsak bile yeterli kazancı sağlayabilir. Panama Türk vatandaşlarına çeşitli kolaylıklarda sağlamış 2006 yılında. Ülkede küçük büyük hiç fark etmez bütün Türk şirketlerine vergi indirimi sağlanıyor. Ülkede yaptığınız işte Panama vatandaşını çalıştırıyorsanız sırtınız yere gelmez.

Küçük yatırımcı için iletişime geçeceğiniz veya Türklere vize uygulamayan Panama'yı ziyaret edebilir. İş imkanını gözlerinizle görebilirsiniz.

İş Fikirleri Dondurmacılık

Dondurmayı Nerede Satmalıyım

Yurt dışında iş FikirleriHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...