10 Temmuz 2015 Cuma

Metin2 Para Kasma Taktikleri 2018

  Yılların eskitemediği oyun Metin2. Metin2 Para kasma taktikleri 2018 yılında da aranmaya devam ederken biz sizlere bildiklerimizi aktarmaktan mutluluk duyacağız. Anlattıklarım yaşamış olduğum Sura Macerası ile ilgilidir. Arkadaşlar sizlere liste halinde şu level de isen şunu yap şu level de isen şunu yap gibi geçmeyeceğim konuyu. Yada yazımın sonunda aklınızdan yang çekmek gibi tuhaf fikirlerin kalmaması sağlamaya çalışacağım. Umarım başarılı olurum.


metin2 para kasma taktikleri 2015  Öncelikle belirteceğim oyunda karakterim Büyülü Silah Sura'dır. Ninja ile başlayıp bedensel ile devam ettiğim oyun hayatımı Zihinsel savaşçı ile sonuçlandırıcaktim ki oyuna yatırdığım paraları geri kazanmam gerekir dedim. Uzun süre yüzüne bakmadığım bir büyülü silah suram vardı. Sura ile yang kasabilirmiyim düşüncesinde çarı arkadaşlar sayesinde 90 lv kastıktan sonra kendimi +90 yeni MAP' e attım. Skillerimi düzelttim Büyülü Silah P, Dehşet P Büyülü Zırh G8 yaptım. 


  Karakterimin üzerinde mükemmel itemler yoktu. Yani neler vardı derseniz amacımız 105 lv metin kesmek olduğundan dolayı az paraya yeterli itemi topladık. Neler vardı dediğinizi duyar gibiyim ancak gerçekten mükemmel itemler yoktu. 

+5 Aura Zırh 2k Hp, 
+9 35 Ort Zehir 5 kritik, 
+7 Anka ayakkabı 10 Kritik,
+9 Cennet kolye 10 kritik (20 delici kendi efsunu), 
+9 15 ok savunması 5 kritik Abanoz küpe, 
+9 şahin kalkan Sersem+8 eşya düşürme,
+9 cennet bilezik 5 eşya düşürme 10 Hp absore,1.5K hp,
+7 Boynuzlu kask

  İtemler bunlardı. Bazılarınızın gözüne çok düşük bazılarınız gözüne ise büyük gelse de hepsi bu. Ben bunlar ile Karanlık Ejderha Kayası yani yeni haritada 105 lv metinlerde Şaman ile iyi işler çıkardım. Metin kesme süre 2 dakika 8 saniye falandı. elimdeki zehir +40 ortalama olsaydı eminim bu süre 1.45 falan olurdu. Anka ayakkabı yokken 40 ort emanet zehir ile 1.58 sürede kesmişliğim vardı.


  2 adet 105 level metin kestiğimde illaki birinden Kutsi (En az 2M), Exp yüzüğü (500K) Pelerin (500K) bonus olarak Ruh Taşı (8M) düşürüyordum.


  Küçük bir hesap yaparsak

30 metin en düşüğü olarak, %50 başarı olsa (mümkün değil kesinlikle %80'dir) 15 adet Exp Yüzüğü veya Pelerin düşürsek 7.5M yapar.
Araya bir tane Ruhtaşı düşerse 15.5 M yapar
Şansımız yerinde ise 5 Kutsama 5 Exp veya pelerin ve 1 Ruhtaşı = 20.5 M yapar.
30 metini 2 dakika 30 saniyede kestiğimizi farz edelim 1 saat 35 Dakikamızı metin kesmeye ayırmış oluyoruz. Metinler hazır beklemiyor yarım saat Ch değiştirme, metin aramaya ayırırsak ortalama 2 saatte en az 7.5M ortalama 15M yaparsınız. Bonus olarak slotlardan +7 Siyah Çelik zırh +7 Muharebe kılıcı vs düştüğünü unutmayın. Runik veya Zırh dönüştürme itemleri bol bol düşer. Bunlar ile beraber 2 saatte 20M net diyorum. Günlük ortalama 5 - 6 saat geçirdiğiniz oyunda 50 - 60 M kazanabilirsiniz.

  Kimileriniz şimdi gülüyor bu kadarcık para için mi yazdın bunları diyor. Bazılarınız bizi terk etti bile. Biz bizle kalanlarla devam edeceğiz. Bir Sonraki Konumuz Simya ve Sürgün olacak. Hepinize Bol eğlenceler.

  


6 yorum:

 1. mor yakut kolyemi ? yoksa Cennet kolyemi ???

  YanıtlaSil
 2. Cennet Kolye .. 20 delici kendi efsununa 10 da kritk getirdinmi süper oluyor.

  YanıtlaSil
 3. Yeşil Potsuz okadar kısa sürede kesilmiyor.. Yeşil pot ile aynen dediğiniz gibi.

  YanıtlaSil
 4. Yüksek Ort zehir ve Kritik efsunları ile müthiş sarıyo dediğinz gibi .. :) ama daha kasamadım sizin kadar :D para iyi ama

  YanıtlaSil
 5. Ya çok tuhaf dedim okudum da ilgimi çekmedi ama can sıkıntısına denedim zamana yayıldığında hakakten iyi para getirisi war :D

  YanıtlaSil
 6. Hocam Karadenizdeki PeRFeCTo siz misiniz ????

  YanıtlaSil

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...