16 Temmuz 2015 Perşembe

PhotoScape Nasıl Kullanılır

PhotoScape Nasıl Kullanılır ? Bir çok kişinin favori resim düzenleme ve görüntüleme programı olan PhotoScape ile ilgili çeşitli bilgiler ve nasıl kullanılır hakkında detaylar vereceğiz arkadaşlar.PhotoScape ile resimlerinize bir çok ücretsiz çerçeve ekleyebilirsiniz. Çerçeveler oldukça ilgi çekici ve bol çeşit olmasından dolayı oldukça göz doldurmuş. Resimlerinizi PhotoScape ile yeniden boyutlandırabilir, kırpabilir ve film efekti de ekleyebilirsiniz. PhotoScape Resimlerinizin arkaplan ışıklarını keskinliklerini de ayarlamanıza olanak tanır.

PhotoScape de nesne bölümünden resimlerinize Yazı ekleyebilir, başa bir resim ile birleştirebilir veya çok güzel ikonlar ekleyebilirsiniz. Çeşitli Peruk ikonları ile eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz.

Araçlar bölümünden herkesin paint'ten aşikar olduğu fırçası olayı  PhotoScape programında da eksik edilmemiş. Effect Brush başlığı altında resimlerinize çok güzel efekt ekleyebilirsiniz. Gerçekten süper seçenekleri var. Fotoğrafınızın tamamına uygulamak zorunda değilsiniz, fırça misali fareniz ile uygulamak istediğiniz yerleri boyar gibi efekt ekleyebilirsiniz.

En güzel içeriklerinden bir tanesi ise Pul Klonu' dur. Arkadaşlar Pul kolunu 2 farklı fotoğrafı yan yana düşünün solumuzdaki fotoğraftan bir insan yüzünü sağımızdaki fotoğraftaki başka bir insanın yüzüne klonluyoruz, yani kopyalıyoruz. Oldukça profesyonel olarak çalışan Pul klonu bölümü oldukça ilgi çekici ve enteresan fotoğraflar ortaya çıkartabiliyor.

Photoscape Tanıtım Videosu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...