13 Temmuz 2015 Pazartesi

SlimDrivers Driver Güncelleme Programı Nasıl Kullanılır

SlimDrivers Driver Güncelleme Programı Nasıl Kullanılır ? Bilgisayarlarımıza Format attığımızda veya Driver Güncelleme Programı gerektiğinde SlimDrivers size yeterli olacaktır. Türkçe Arayüzü olamayan program hakkında sizlere bir kaç bilgi vereceğim. Programın kullanımı oldukça basit. Sizler için en başından, nasıl yükleme yapacağımızdan başlıyoruz.

İndirdiğimiz programın .exe dosyasını tıklayarak başlıyoruz. Karşımıza SlimDrivers yükleme bölümü açılacak.
SlimDrivers kullanımı
İlk açılan sayfa kullanıcı sözleşmesi ve program politikaları olacak " I Agree " seçeneğini tıklayarak devam ediyoruz.

SlimDrivers kullanımı

İkinci bölümdeki " Accept - İnstall " seçeneğini tıklayarak SlimDrivers isimli Driver güncelleme programını bilgisayarımıza yüklemeye başlıyoruz.
SlimDrivers kullanımı

Üçüncü bölüm SlimDrivers programının bilgisayarımıza yüklendiğini gösteren bölüm. Finish seçeneğini tıklayarak programın arayüzüne geçiyoruz.

SlimDrivers kullanımı

SlimDrivers Driver Güncelleme programının ana sayfasında bilgisayarımız hakkında bilgiler bulunur. Start Scan seçeneğini tıklayarak bilgisayarımızdaki güncel olmayan Driver'ları taramaya başlıyoruz.
SlimDrivers kullanımı
SlimDrivers bilgisayarımızı taramaya başladığında programın sağ üst köşesinde kırmızı ile renklendirilmiş alanda gördüğünüz gibi "0" yazmaktadır. Bizim programımız taramaya yeni başladı muhtemelen bilgisayarımızda güncel olmayan Driver'ların taraması bittiğinde bu rakam 18 civarında olacaktır.

SlimDrivers kullanımı

Bilgisayarımızdaki güncel olmayan driver'ları taramasını bitiren SlimDrivers bize 17 adet güncel olmayan Driver sayısını ve listesini verdi. Yapmamız gereken Güncel olmayan driver listesinin sağında bulunan " Download Update " seçeneğini tıklamak.

SlimDrivers kullanımı

Resimde de gördüğünüz gibi SlimDrivers programı güncel olmayan driver' ı yüklemeye başladı. ilk yüklemeden sonra diğer Driver'lar için yine " Download Update " seçeneğini tıklayarak güncelleme yapıyoruz.

Programın yüklenmesi ve kullanılması bu kadar basit arkadaşlar. Yapamayan veya sorun yaşayan yorumlarında bildirsin hızlı geri dönüş sağlanır merak etmeyin buralardayım.

SlimDrivers Driver Güncelleme Programı nasıl kullanılır

2015 Driver Güncelleme programı

Otomatik Driver Güncelleme Programı tavsiye

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...