13 Temmuz 2015 Pazartesi

Tarayıcı Reklam Virüsü Temizleme Programı

  Bu konumuz Tarayıcı Reklam Virüsü Temizleme Programı olan Anti-Malware ile internet tarayıcınıza bulaşan reklam virüslerini nasıl temizleyeceğimiz konusunda olacak. Explorer'in başının belası olan CutThePrice eklentisinin nasıl kaldırılacağını öğreneceğiz.


  İnternet tarayıcılarını açtığımızda karşımıza çıkan alışa gelmedik reklamlar çıkıyorsa, herhangi bir internet sitesini gezerken ekranın sağında,solunda ve altında Download,Like vs... reklamlar çıkıyorsa internet tarayıcnızda virüs olma ihtimali yüksel.

  Explorer' da ayarlar butonundan, Eklentileri yönet bölümüne girdiğinizde kaldırılması mümkün olmayan CutThePrice eklentisini görüyorsanız hemen anlattıklarımızı yapmaya başlayın. Programımızı Google' da Anti-Malware diye arattığınızda indirme sitelerini göreceğiz, programımızı indirelim arkadaşlar.

anti-malware kullanımı


Yukarıdaki Resimde gördüğünüz gibi devamlı ziyaret ettiğim bir internet sitesinde olağan dışı reklamlar gördüm. Sorun internet sitesinde değil benim tarayıcımda olduğunu öğrenince hemen Anti-Malware ile temizledim. Anti-Malware programını indirip kurduktan sonra arkadaşlar hemen taratıyoruz.

Anti-Malware Kullanımı

  Anti-Malware tarayıcımdaki zararlı eklentileri, reklam virüslerini tararken yukarıda verdiğim resimde gördüğünüz gibi 3 sayfaya yakın bir zararlı yazlım buldu. Aramaya devam ediyor hala, aslında sizlere göstermek açısından iyi de oldu diyebilirim aslında. Ne kadar anlatırsanız anlatın görerek yapmak insana her zaman daha rahat gelmiştir.

  Anti-Malware taramasını bitirdi arkadaşlar, sürüsüne bereket tarayıcı virüsü buldu. Özellikle kafama takılan ve bu Anti-Malware' ı kurmadan kaldıramadığım inatçı bir Explorer reklam virüsü eklentisi vardı CutThePrice tarayıcımdan kalktığını gördüm gerçekten mutlu oldum arkadaşlar. Programın deneme sürümü ile gerçekleştirdik bunları. Programın full sürümüne gerek bile duymuyoruz. Deneme sürümü ile tarayıcımızı gayet güzel temizledi. Sonuçlar ile ilgili 2 resim atıp konuyu burada bitireceğim arkadaşlar her zaman söylediğim gibi Yardım İsteyen Sorusu olan Yoruma lütfen.

explorer anti-malwareTarayıcı Reklam Virüsü Temizleme Programı

Explorer Reklam Virüsü Kaldırma Programı

Google Chrome Reklam Virüsü Kaldırma Programı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...