7 Temmuz 2015 Salı

Windows 10 Bu hafta Tamamlanıyor


w10

  Windows'un merakla beklenen sürümü Windows 10 bu hafta ABD ve bazı avrupa ülkeleri ile tanışacak. Deneme sürümü olarak yayınlanacak sürümü için son testler yapılıyor. 29 Temmuz 2015' de tam sürüm olarak yayınlanacak Windows 10 testleri 3 hafta sürmesi bekleniyor. 

  Testlerin 3 hafta sürecek olması kullanıcıları endişelendirirken firma yetkilileri " Olağan dışı bir karar değil, Windows 10 final sürümü olmalı " açıklaması ile kullanıcılarını rahatlattı.


  Windows 8.1 sürümündeki bazı hatalar kullanıcıların canını sıkmıştı. Özellikle Fabrika ayarlarına geri dönmedeki " Recover my files " dosyalarının silinmesi fabrika ayarlarına geri dönmeyi engellemiş olsa da kullanıcılar harici disk vb yöntemlerle bu sorunu da aşmıştı.


  Windows 10 testlerinin 3 hafta süreceği haberi ise kullanıcılarda, windows 8.1 hatalarının tamamen giderilememesi söylentilerine yol açtı. Bizimde herkes gibi merakla beklediğimiz tarih 29 Temmuz 2015. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...