26 Ağustos 2015 Çarşamba

Hiçbir Vesayet Kabul Edilemez

' Hiçbir Vesayet Kabul Edilemez ' Yiğit BULUT Trthaber de çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Derin Analiz isimli programda canlı yayında ülkemizde artan terör eylemleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Ortada milliyetçiyim diye dolaşanlar yüzünden Terörist yandaşları kırmızı plakalı araçlar ile gezecek. Halkın verdiği mazbatayı yere attılar. Amaç %1.5 fazla oy almaya çalışmak.

Sandığı tekrar halkın önüne getirmemek için içerde ve dışarıdaki düşmanlar elinden geleni yaptılar. Dış unsurlar çok ciddi çalışmalar yaptı. Seçilmiş bir cumhurbaşkanı olmasaydı ülkenin durumu çok vahimdi, kendileri için yönetilebilir kaos istiyorlardı.

Sivil toplum adı altında inanılmaz oyunlar oynandı. Sandıktan çıkacak olan esastır. Sandık demokrasidir.

Hiçbir dernek hükümet kurma çalışmalarına dahil olamaz. Zenginin oyu Fakirin oyundan bir farkı yoktır. Tüsiat ile dolmuşcular derneğinin bir farkı yoktur. Siz hiç gördünüzmü Dolmuşcular ile görüşme yapıldığını?

Vesayete karşı kaç tane hükümet oldu?  Menderes hükümeti Canıyla ödedi, Özal dönemi canıyla ödedi, Erdoğan döneminde Gezi parkı olayları ile başladı sözde yolsuzluk ile devam etti ve yeni planlar oynanıyor.

Eğer bir medya kuruluşunda Parasını biz veriyoruz polis asker ölecek tabi diyorsa patronu ona bunu ödetmiyorsa orada ihanet vardır. Bunun bir yaptırımı yoksa bu millet o şehidinin kanını yerde bırakmaz.

Bu ülkenin savcısı adaleti varsa, şehid olmuş polis askere hakaret edenleri bulup cezasını kesmeli. Herkes oturduğu koltuğun hakkını verecek, illâ talimat beklememeli.

Eğer adalet bunların cezasını kesmezse sırtımızdan giren hançer ağzımızdan çıkmış demektir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...