8 Ekim 2015 Perşembe

Haber Sitesi Kurmalı mıyım?  Arkadaşlar forum sitelerinde gezerken bir çok kişinin aynı soruyu sorduğunu gördüm. Haber sitesi kurmalı mıyım? Sizinde tahmin edeceğiniz üzere haber sitelerinin aldıkları hit muğazzam derecelerde.

  Fakat karşımıza ulusal gazetelerin haber sitelerini almak durumundayız. Yada aynı yerden haber almalıyız. Aynı kaynaktan haber almak DHA, İHA,AA gibi haber ajanslarına üye olmamız gerekmektedir. Bu üyelik sizlere oldukça pahalıya mal olacaktır. Anadolu ajansının senelik ücreti 7 Bin 500 TL civarında. Aynı kaynaktan haber alsak dahi Sabah Habertürk vs gibi büyük haber sitelerine rakip olmak imkansıza yakın.

  Bölgesel haber sitesi kurmamız durumunda durum biraz lehimize dönecektir. İyi bir tema çalışması özgünlük ve güncel bir bölgesel haber sitesi bize ortalamanın üzerinde bir hit sağlayacaktır. Amacımız para kazanmak ise sitemizde tek geçim kaynağımız olan reklamlara sarılmak durumundayız. Google Adsense bizleri bakkaldan çakkaldan kurtara bilir.

  Bu kadar zahmete değecek mi diye soracaksanız eğer tecrübe etmiş biri olarak kesinlikle hayır derim. Bunun yerine güncel blog siteleri tercih etmelisiniz bence. Blog sitenizde güncel haber de geçebilirsiniz, kendi düşünce ve fikirlerinizi de aktarabilirsiniz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...