5 Ekim 2015 Pazartesi

Trabzonspor'un Derdi Kanatlar !

Trabzonspor'da hakem hataları vesaire derken asıl problemler göz ardı ediliyor. Erkan ZENGİN ve Yusuf ERDOĞAN Trabzonspor'un sırtındaki kambur oldular adeta. Skor olarak fena değil diyebiliriz belki ancak asıl işlerini yapmıyorlar, belkide beceremiyorlar.
Cardozo geçenlerde bir mırıldandı aslında problemi, "Yan top hiç alamıyorum" diye. Dame Ndoye ' da aynı sıkıntıdan bahsetti. E Bizde izliyoruz hani maçları görüyoruz yani Erkanı. Bir kanat futbolcusu hiç çizgiyi kullanmaz mı ? Her aldığı topu içeriye kat ederek mi harcar ? Yapabilse  düşündüklerini On numara ama yok Erkan, sen ne Marin gibi top kontrolü yapabilirsin nede top sürebilirsin. İşini Yap. Çizgine in Ortanı yap. Oda yok !!

Yusuf ERDOĞAN, Sağ ayak körü olan birisi. dengede durabilse sağ ayağını hiç kullanmayacak. Sol ayağını kullansa da pek farklı birisi değil aslında sürati ile top kontrolü pas ve bitiricilik gibi açıklarını kapatmaya çalışıyor. Oda işini yapamayanlardan. Kaç orta yapmış son çizgiden kaç isabeti var 100 de 1 mi acaba ? Sağda oynuyor hocam solda olsa böyle olmaz dediğinizi duyar gibiyim ama Yusuf sen solda da oynadın 100 de 7 mi ortan isabetliydi ? Seni Ersun hoca neden sol bek yapmaya çalıştı,kaleden uzaklaştırdı ? Sende bir Bale özentisi var ama Yusuf Bale son topların %70 ini içeriye Benzema' ya çıkarıyor.

Teknik heyet bizim gördüğümüzü görmüyor mu  acaba ?? Yusuf Erkan Gol attığında sevinemiyor bir çok taraftar sebebi ise bu adamlar bize göre değil gol attı kesilmezler bir daha düşüncesi hakim bir çoğunda. Aatif Chahechouhe gibi bir dinamo Erkan kadar değilmiydi ??? + olarak Akhisarda kiralık oynayan 1990 doğumlu Oumar Niasse gibi bir sağ kanat sol kanat Santrafor gibi bölgelerde oynayan adam geçen atletik bir joker düşünülemezmiydi ? 2 sinin piyasa değer 8 Milyonu geçmez...

İşin özeti Oscar Cardozo ve Dame Ndoye gibi hücum oyuncularına son çizgi ortalarını çıkardığınızda rakibi 5 lik yaparlar. Ne Yusuf  ne Erkan bu ortaları beceremiyorlar. Carl Medjani attı golü bakın ortayı kim nasıl açtı. Son çizgi değil belki ama orta nasıl açılır öğretti resmen Constant. Benden nacizane bir fikir 2 hızlı ve bileği iyi kanat oyuncusu ile bu iş tamamen çözülür. Kontra atak yapamaz haldeyiz. Alacağınız 2 süratli kanat oyuncuları rakibin Beklerini de ileriye çıkartmayacaklar doğal olarak baskı görmeyeceksin.Hazır Yusuf' un piyasası normalin üzerindeyken Erkan ile beraber çıkartalım elimizden Balon piyasa bunlarınki patladımı elimizde kalır kaldığı sıkıntı değil gelene mani olacak. Benden bukadar kalın sağlıcakla.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...