8 Aralık 2015 Salı

Max Payne PlayStation 4'e Geliyor

Max Payne PlayStation 4'e Geliyor

Uzun yıllardır milyonlarca oyun severin favori listesindeki yerini korumayı başaran Max Payne Playstation 4 oyun konsolunda yerini almak için hazırlık yapıyor.Rockstar Games'in GTA başta olmak üzere başka bir baş yapıt olan oyun serilerisinden Max Payne 3 yıl ara verdikten sonra yeniden piyasadaki payını almak için ortaya çıktı.

Max Payne ilk oyunundan sonra 2013 yılına kadar ortalardan kaybolmuş ve en son 2013 yılındaki oyunu ile ortaya çıkmıştı. Yine bir 3 yıl bekledikten sonra Playstation 4 oyun konsolunda yerini almaya hazırlanıyor.

Son günlerde Playstation 2 oyunları, Playstation 4 oyun konsolu için atak yapmaları ve gündem oluşturmasına Max Payne' de dahil olması ile bir yenisi eklenmiş oldu.

ESBR (The Entertainment Software Rating) internet portalında Playstation 4 Oyun listesi içerisinde Max Payne' nin ilk oyununda yer alacağını açıkladı. Oyun bilgisi bölümünde herhangi bir detaylı açıklama bulunmasa da son günlerde Playstation 2 oyunlarının Playstation 4 oyun konsoluna uyarlanmasından yola çıkarak büyük bir olasılık ile Max Payne ilk oyunu ile Playstation 4 konsolunda yerini alacak.

Bir diğer söylenti ise Max Payne ikinci oyunun da Playstation 4 oyun konsolunda yerini alacağı yönünde. Tüm bu söylentilere rağmen The Entertainment Software Rating ve Rockstar Games şirketlerinden detaylı herhangi bir açıklama yapılmamıştır.

Playstation 4 ' e gelecek Diğer Efsane oyunlar ;
  • Dark Cloud
  • GTA:III
  • Vice City
  •  San Andreas
  • Rogue Galaxy 
  • Twisted Metal: Black

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...