1 Ocak 2016 Cuma

Fifa 2016 Ps4 inceleme | Yenilikler

Merhaba arkadaşlar bu gün Fifa sevenler için Fifa 2016 oyununu Ps4 üzerinden inceleme ve yeniliklerden bahsedeceğim. İlk önemli detayımız bir çoğumuzun bildiği üzere Fifa 2016 ' da Spor Toto Süper Lig takımlarının tamamı lisanslı bir şekilde yer almaktadır. Bu da Fifa  yı PES 'den bir kaç adım öne taşıyan bir özellik bence. Fifa ' nın ligimize verdiği değeri göstermektedir bu. Fifa 2016' da Bu yıl Türkçe Dil desteği de mevcut. Yani Playstation 4 ' de Fifa 2016 oyunumuzu Türkçe Menüler ve kısa bilgiler ile oynaya bileceğiz.

Fifa 2016 Playstation 4 ' de mükemmel grafiklere sahip arkadaşlar. Bilgisayar oyunlarda da fena olmayan grafiklere Playstation 4' de daha bir özen gösterilmiş. Bu sunun sebebi Playstation 4' ün kendi işlemcisi ve grafik kartı da olabilir ama sonuç olarak mükemmel bir ambians hakim oyunda.

Bu yıl ilk defa bir futbol oyunun da kadınlar futboluna yer verildi. Fifa 2016 ' da kadınlar futbolu da mevcut arkadaşlar. Türkiye ligi olarak takımların tamamı hatasız olarak verilmeye çalışılmış. İlk kez ligimizin kalitesini gerçek anlamda oyuna yansıtmış Fifa 2016. Fransa liglerinden PSG haricinde diğer tüm takımlarımız Fransa ligindeki takımlardan daha güçlü seviyede. Örnek verecek olursa Monaco artık eski Monaco değil bildiğiniz gibi ve Başakşehir futbolcularının bir çoğunun Overalleri Monacodan daha iyi seviyede veya yakın seviyededir. 

Bu yıl ki Fifa özellikle Ultimate team oyunlarında İngiltere ve İspanya liglerine bağımlılığı bitirecek gibi en azından bende bitirecek. Türkiye karması bir takım ile ispanya karması bir takıma kolay mağlup olmayacağımı düşünüyorum açıkçası.

Oyunda Online güncellemeleri duymuştursunuz. Online güncellemeler ile oyuncuların gerçek yüz ifadeleri veya güçleri haftalık olarak değişebiliyor arkadaşlar.

Fifa 2016 Stadyum seçenekleri oldukça geniş tutmasına rağmen Türkiye' den bir stadı oyuna dahil etmemiş. Bunun bence en büyük sebebi sponsorluk anlaşmaları ve stadyum isim hakları ile ilgili bir sorun olmuştur. Geçtiğimiz yıllarda Fifa Stadyum konusuyla ilgili buna benzer açıklamalar yapmıştı.

Oyunda Milli Marşımız Süper ve akıcı bir şekilde maç önünde dinleyebilirsiniz. Milli takımım seçiminde seromoni bölümün hızlı geçmeden marşları dinlediğinizde İstiklal marşımızı gerçekten hatasız bir şekilde vermişler arkadaşlar. Açıkçası beni çok mutlu  mutlu etti bu olay.

Fifa 2016' da en gıcık benzetme Burak Yılmaz' da olmuş gibi geldi bana gerçekten koşması topa vurması haricinde elemanın Burak ile alakası yok gibi :).. Önümüzdeki günlerde videolarımız olacak Özellikle Ultimate Team Modu ile ilgili sizler ile paylaşmaya devam edeceğim.   


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...