9 Şubat 2016 Salı

61+ Wordpress Blog Teması Ücretsiz

61+ Wordpress Blog Teması Ücretsiz, Ücretsiz Wordpress Blog Teması, WP Blog teması indir,Hızlı Wordpress blog temaları,61+ WP Tema  • SociallyViral Wordpress Teması


Wordpress tabanlı web siteniz için kullanabileceğiniz, ücretsiz SociallyViral teması. Haber, blog, inceleme veya ürün tanıtma gibi konular kullanılabilir. Seo optimize edilmiştir. 3 Sütundan oluşmaktadır.


  • Rowling Wordpress Teması


Blog yazarlarına özel olarak yapılmış, Modern bir görüntüye sahip ve geliştirilebilir ücretsiz Wordpress teması. Mobil uyumlu olan tema günlük ziyaretçilerinizin için göz yormayan bir temadır.
  • ColorMag - Magazin Wordpress Teması

2015 yılında yayınlanan ColorMag - Magazin wordpress teması, haber ve güncel içerikli siteler için üretilmiştir. Tema duyarlı olmakla birlikte oldukça güzel bir görüntüye sahiptir. ilk aşamada boş görünebilir ancak içerik sayısını yükselttiğinizde oldukça profesyonel bir görüntü oluşmaktadır.
  • ProtoPress Magazin Wordpress Teması
Wordpress magazin teması çeşitli özelliklere sahip, konser, toplantı, dedikodu gibi bilgileri paylaşabileceğiniz bir temadır. Sanat ve Sanatçı bazlı bir grafiğe sahip temanın ayrıca Son dakika gibi özellikleri vardır.
  • BLOGGR Wordpress Teması
2015 yılında blog yazarları için Google blogger temalarına özenilerek yapılmış dergi tarzında bir wordpress temasıdır. 

Tema Demosu


  • MH Wordpress Dergi Teması

Günlük içerik sağlayıcıları için hazırlanmış hoş görünümlü bir dergi teması. Haber siteleri, Magazin siteleri ve blog yazan kullanıcılar için oldukça kullanışlı ücretsiz wordpress teması. 


  • MioMio Wordpress Teması
Blog yazarları, oyun inceleme siteleri tarzında siteleri olan kullanıcılar için hazırlanmış, küçük görüntüsü ve hızı ile ön plana çıkan bir wordpress teması.
  • Semicolon Wordpress Teması
Noktalı virgül anlamına gelen ismi ve basit görünümü ile kullanıcılarına ücretsiz bir tema sunan semicolon seo uyumu ile dikkat çekmektedir. Adsense kullanıcıları için oldukça uygun bir temadır.


  • Justwrite Wordpress Teması
Sadece yaz ismini taşıyan tema makale yazarları ve haber yorumculuğu yapan kullanıcılar için oldukça kullanışlı hoş bir tema.


  • İconic One Wordpress teması
Blog yazarları için bir başka wordpress teması. Sade ve şık görünümü yüksek ziyaretçi sayılarında kasmayan bir tema.

1 yorum:

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...