27 Şubat 2016 Cumartesi

Apple'ın yeni 4-inç iPhone 12 milyon adet üretilecek

Apple'ın yeni 4-inç iPhone 12 milyon adet üretilecek

Apple'ın yeni 4-inç iPhone 12 milyon adet üretilecek

KGI analisti Ming-Chi Kuo  yeni bir rapor sundu. Rapora göre  Apple'ın yeni n nesil 4-inç iPhone telefonları seri üretimine girmek üzere ve 2016 yılında 12 milyon adet üretileceği tahmin ediliyor.

Kuo üretim tarihi üzerinde kesin bir zaman çizelgesi vermek yanlış olur, ama bir iPhone 5s-vari tasarımı ve bir önceki donanım tahminleri, bir iPhone 6s ve $ 400 500 $ fiyatla benzer orantıda olacağı söylenebilir.

İphone 5s ve yakında seri üretime geçmesi beklenen 4-inç lik telefonlar arasındaki en belirgin estetik fark "2.5D" cam kapak olacaktır. Hatırlayacağınız üzere ilk olarak iPhone 6 ile tanıtıldı hafif kavisli ekrana bir referans olacaktır.

Kuo raporunda, Apple touchless Apple Ödeme işlemleri için bir A9 işlemci, 12 megapiksel arka kamera ve NFC desteği ile ismi açıklanmayan iPhone geleceğine inanıyor.

Yeni nesil İphone'ların, KGI olası bir iPhone 5s fiyat düşürmeyi gerekçe göstererek, bir önceki 18 milyon 20 birimi aşağı çekerek 12 milyon adet piyasaya sürüleceğini öngörüyor. Kuo raporunda, 2015 yılı baz alınarak belirlenecek olan fiyatlandırma ile 4 inçlik iphone telefonların üretimi yıllık 37 milyon adete ulaşarak 131 oranında bir büyüme gerçekleştirecek.

İleriye dönük düşündüğümüzde İphone düşük fiyatta agresif bir oyunun içerisine girdiğini görebiliriz. Orta kademeli piyasalarda Apple pazar segmentleri daha geniş bir dizi hedef oluşturduğunu anlayabiliyoruz. 

Apple yeni 4-inç karizmatik telefonu, yenilenen 9.7-inç iPad modelini ve Apple Ürünü aksesuarları tanıtmak için önümüzdeki ay özel bir medya sunumu yapması bekleniyor. En son söylentiler ürünler kısa bir süre sonra 22 Mart tarihinde bir açılış sunumu yapılacağı yönünde.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...