27 Şubat 2016 Cumartesi

Bu Yazımızı Okumadan Telefonunuzu yenilemeyin

Bu Yazımızı Okumadan Telefonunuzu yenilemeyin

Bu Yazımızı Okumadan Telefonunuzu yenilemeyin


Dünyanın en büyük akıllı telefon şovu 2016 yılının ilk aylarında patlama yaptı. Barselona'da düzenlenen Mobile World Congress son çıkan cep telefonları ile dolup taştı. Samsung, Sony ve LG çantasından bazı güzellikleri çekti ve burada bu yılın en iyi yeni akıllı telefonları tanıtıldı. Erken karar vermemeliyiz.

SAMSUNG S7 & S7 edge

Samsung Galaxy S6 2015 yılının en iyi telefonuydu, ama şimdi çok daha iyi.
Geçen yılki cihazına benzer görünse de, yeni Galaxy S7  2016 yılında en iyi akıllı telefon olmak  için ekstra özellikleri ile doludur. S7 de bir hız artışı var, daha büyük bir pil ile daha uzun performans ve yükseltilmiş arka kameraya sahip, hızlı ve düşük ışık koşullarında çok daha iyi.
Aynı zamanda su geçirmez ve genişletilebilir depolama alanına sahip. Samsung'un S7, S7 edge şimdi ön sipariş için hazır ancak maliyeti biraz tuzlu. Avrupa da S7 Edge fiyatı 570 $ S7 fiyatı ise 645 $ olarak bilgileri geldiğinden ülkemiz için fiyatların 950 - 1000 dolar civarlarında düşündüğümüzde aşağı yukarı 3000 TL gibi bir mevla çıkıyor ortaya.

  

LG G5
LG yeni modeli olan G5 çılgınlık seviyesinde parlak görüntüye sahip. Bilmemiz gereken bir diğer şey ise kesinlikle eskileri gibi olmamasıdır. LG fark demektir. :) yeni modeli LG G5 de plastik kasanın dışına çıkarak tamamen metal kasaya dönüşmüş durumdadır.

Arka tarafında çift kamerası vardır. Evet Çif kamera. Kesinlikle denenmesi gereken bir telefon. Mükemmel aparatları mevcuttur. Bu cihazında 2016 yılının en iyi olmayı hedef seçmiş bir telefon. Kamera, Ses ve batarya konusunda çağ atlatacak yenlikler kullanılmıştır.
Diğer özellikler cihazın arka yüzündeki bir Qualcomm Snapdragon 820 işlemci, 5.3-inç Quad HD IPS Kuantum ekran ve parmak izi tarayıcısı bulunmaktadır.
Ayrıca tuş kilidi kapalı olduğunda ekrandaki saat kısmı sürekli açık kalacak şekilde yapılmış. Saati öğrenmek için sürekli tuş kilidi açmak zorunda değilsiniz. Hemen aklınıza batarya gelecektir tabi şarj olayını nasıl etkiliyor diye soracak olursanız açıklama bölümünde bu olayın şarjı 1000/1 etkilediğini açıklamışlar.
DAHA İYİSİ İÇİN VİDEOYU İZLEYİN.

1 yorum:

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...