2 Mart 2016 Çarşamba

Acunn Survivor SMS sonuçları gönüllüler sıralaması 02.03.2016

Acunn Survivor SMS sonuçları gönüllüler sıralaması

Survivor 2016 SMS sonuçları sitemizde  yayınlandı . Survivor SMS oylaması sonuçları ve gönüllüler sıralaması Acun Medya verileri tam liste durumunda çıktığı anda bu haberde yayınlandı. 


İşte Gönüllüer Adası SMS Listesi

1. SEMİH

2. DAMLA

3. SERKAY

4. EFECAN

5. NİHAL

6. ZAFER

7. AYLİN

8. GİZEM MEMİÇ

9. İBRAHİM

Survivor adasında yine nefes kesen bir eleme var. Geçen hafta dokunulmazlığı meşhurler kaybetmiş ve Yağmur Özdemir elenmişti. Bu hafta kim elendi sorusunun cevabı için gözler gönüllüler adasında. Dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler elenmesi için Semih Özcinsk ile Efecan Dianzenza adını çıkardı.

Survivor 2016 SMS sonuçları ve gönüllüler sıralaması acunn.com sitesi tarafından saat 22.00'dan sonra yayınlanacak. Acunn.com Medya gönüllüler SMS sıralaması sonuçlarını tam liste durumunda bu haberden ulaşacaksınız. Survivor SMS sonuçları büyük bir merakla beklenirken eleme adayı olan Semih Özcinsk'ün de birinci çıkma olasılıki buluyor. Bu durumda Semih Özcinsk elenmekten kurtulacak yalnız eleme için isim veremeyecek, onun mekânıne ikinci olan kişi isim belirleyecek.
Survivor SMS sonuçları listesinde eleme adayı olan 3 isimin sıralamadaki mekânıne bakılıcak. SMS sonuçlarına göre en düşük oyu olan gönüllüler üyesi Survivor adasından elenecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...