19 Mart 2016 Cumartesi

Swarm ‘da Nasıl İşletme Oluşturabilirim?

Swarm ‘da Nasıl İşletme Oluşturabilirim?

Swarm ‘da iyi mi İşletme Oluşturabilirim?

Son zamanlarda sıkça kullanılmaya başlanan Swarm, yeni popüler olmaya başlayan ağlardan bir tanesi. Feysbuk ve İnstagram benzer biçimde ağlarda kişiler sık sık nerede ne yaptığını paylaşmaktaydı. Bu durumu gören girişimciler ise; boş durmayarak kişilerin nerede ne yaptıklarını rahatça paylaşmaları ve etkinlik düzenlemeleri için bir konum uygulaması geliştirmiştir.

Foursquare, Swarm’dan önce bunun için kullanılan uygulamaydı. Sadece tüm haklarını Swarm’a devretti ve Swarm her geçen gün daha da popüler bir hal alıyor.

Swarm İçin İşletme Ekleme

Gerek kişiler gittikleri ve konum eklemek istedikleri bir yeri uygulamada bulamadıklarında gerek ise; işletme sahipleri işletmelerinin bu uygulamada yer almasını istediklerinde kolay bir şekilde işletme ekleme işlemini yapabilirsiniz.

Öncelikle, işletmenin uygulamada yer alıp almadığından kararlı olmak adına giriş yaparak mekânı aramalısınız. Eğer aramış olduğunız mekân çıkmıyor ise; araç çubuğunu aşağı doğru kaydırmalısınız. Ardından rağmenıza işletme ekle bölümü çıkacaktır. Karşınıza çıkan bilgilerin tüm bunlarnı ya da bir kısmını ekleyerek işletmenin uygulamada tanınmasını sağlayabilirsiniz. Peşinden, sizden sonrasında mekânı arayacak olan kişiler de sizin meydana getirdiğinız girişi görüp bunun üzerinden konumlarını etiketleyebilecekler.

Swarm Haritadan Yer Eklerken Kapanma problemi

Son zamanlarda Swarm üzerinde sıkça yaşanan bir sorun bulunuyor. Kişiler işletme ekle deyip, bilgilerini girdikten ve kaydet butonuna dokunduktan sonra uygulama bir anda kapanıyor. Sorun, cihazlar ile değil Swarm uygulaması ile alakalı ve gelecek yeni bir güncelleme ile düzenlenecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...