2 Ağustos 2016 Salı

Windows 10 Artık Ücretli mi ?

Tartışmalı bir yol da olsa, parasız geçiş süresi biten Windows 10'a parasız geçmenin hala bir yolu var!

Windows 10'a parasız geçiş süresi geçen hafta bitti; sadece halen Windows 7 ve 8.1 kullananlar ve "destek teknolojilere" gerekseme duyanlar için halen parasız bir geçiş yolu var.

Bu işlevler, görme ve duyma problemi yaşayanlara ekrandaki yazıları büyütmeye yönelik araçlar ve yazıları yüksek sesle okumaya yarayan Narrator benzer biçimde araçlar sunuyor. 

Sadece Register'ın iddiasına gore bu yolla yükseltmeye çalıştığınızda, görme yada duyma problemi yaşayıp yaşamadığınız denetim edilmiyor.

 Kısaca kuramsal olarak Windows 10 yükseltme süresini aşmanıza karşın Windows 10'a yükseltebiliyorsunuz.

Bununla beraber bu tür destek araçları kullananlar için sunulan bir süreçten basit bir kullanıcı olarak faydalanmanın ne kadar doğru olacağı münakaşaya açık. Bu fırsatın ne kadar süreceğini merak ediyorsanız, sonsuza kadar sürmeyeceğini açıklayalım.

Microsoft, destek teknolojileri kullananlar için hemen hemen bir bitiş zamanı açıklamadığını, sadece "teklif sonuna yaklaştığında" bir duyuru yapacağını söylüyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...