10 Ekim 2016 Pazartesi

Dragon Quest Builders PS 4 Kaç GB ?

Dragon Quest Builders PS 4 Kaç GB ?

Dragon Quest Builders PS 4 Kaç GB ?


Square Enix'in Dragon Quest serisi için yapmış olduğu yeni oyun olan Dragon Quest Builders'ın çıkışına fazlaca azca kala PlayStation 4 sistemi üstünde kaplayacağı alan belli oldu. 

Dijital versiyonun yanında ek olarak kutlu olarak da çıkacak olan Dragon Quest Builders'ın ön siparişleri birkaç ay ilkin başlamıştı. Daha evvelinde PlayStation 3 ve PS Vita'ya da çıkan oyun şaşırtıcı bir derecede beğenilmiş ve oyunun kök fanatik kitlesine ek olarak Minecraft severleri de kendine çekti. Niçin diye soracaktır olursanız, Dragon Quest Builders düzgüsel Dragon Quest oyunlarının aksine bu defa oldukça daha değişik bir oynanış türü ile karşımıza çıkıyor.

Tıpkı Minecraft'ta olduğu benzer biçimde ürün toplayıp kendimize ilişkin bir yaşam alanı yaptığımız Builders'ta ek olarak köyümüzdeki insanları korumalı, hücum eden düşmanları yok etmeli ve hikayede de ilerlemeliyiz. Bu ufak fakat bağımlılık yaratan oyunun boyutu da yalnız 922.42 MB olacak.

Dragon Quest Builders, 14 Ekim 2016'da PlayStation 4 için çıkacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...