9 Ekim 2016 Pazar

Galaxy Note7 Türkiye Değişim Programı

Galaxy Note7 Türkiye Değişim ProgramıSamsung'un Galaxy Note 7 için başlatmış olduğu değişiklik programı Türkiye'de resmen başladı. Bataryası arızalı olan Note 7'lerin Samsung servislerine götürülmesi gerekiyor. Yeni telefonların dağıtımına ekim ayının ortasında başlanacak.

Cenup Koreli teknoloji devi Samsung, Türkiye'deki Galaxy Note 7 kullanıcıları için değişiklik programını başlattı. Bildiğimiz suretiyle batarya problemi sebebiyle Galaxy Note 7'nin satış ve dağıtımı 2 Eylül tarihinde durdurulmuş, peşinden değişiklik programının da kısa süre içinde başlamış olacağı açıklanmıştı.


Samsung, yeni cihazların güvenlik ve kalite kontrollerinin en üst standartlarda gerçekleştirileceğini deklare etti. Aynı probleminin yeni Note 7'lerde yer almayacağı mevzusunda ise güvence verildi.


25 Eylül'de güncelleme geliyorÖnceki haberlerimizde değişiklik programına katılmayanlar için bir güncelleme yayınlanacağını belirtmiştik. Samsung nihayet beklenen güncelleme açıklamasını da yapmış oldu. 25 Eylül'den itibaren değişiklik programına verilmemiş Note 7'ler için yeni bir güncelleme yayınlanacak ve bu telefonlar maksimum %60 şarj edilebilecek. 
Böylelikle kullananların değişiklik programına iştirak etmesi teşvik ediliyor.
Ek olarak değişen Note 7'lerin kutusun etiket kısmında siyah bir kare olacak. Böylece telefonun yeni nesil bataryaya haiz olduğu anlaşılacak. Bununla beraber telefonun batarya simgesi de yeşil renkte olacak.

Değişiklik programıyla ilgili detaylı bilgilere Samsung'un resmi sitesi üzerinden erişebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...