12 Ekim 2016 Çarşamba

Xiaomi Redmi 3S İnceleme

Xiaomi Redmi 3S İnceleme


Xiaomi Redmi 3S İncelemeXiaomi tarafınca piyasaya sunulan yeni modellerden bir tanesi Xiaomi Redmi 3S olurken, yeni model çeşitli incelemelere doğal olarak tutuldu.

Son dönemlerin en süratli markalarından birisi Xiaomi olurken, marka tarafınca piyasaya sunulan yeni telefon modelinin adı Xiaomi Redmi 3S oldu. Xiaomi Redmi 3S ile piyasaya iddialı bir giriş meydana getiren marka, bu anlamda sektördeki enerjisini de arttırmayı başarırken, yeni model oldukça ilgi çekti.

En iyi fiyat garantisi ile pek oldukca şirket tarafınca online olarak satışa sunulan Xiaomi Redmi 3S için bununla birlikte çeşitli testler ve incelemeler de yapılıyor. Xiaomi Redmi 3S için derlediğimiz bu haberde artıları ve eksileriyle Xiaomi Redmi 3S’i masaya yatırdık.

Xiaomi Redmi 3S Mühim Özellikleri

Xiaomi Redmi 3S için söylenebilecek en mühim özellik çift SIM kart desteği sunması. Bu bakımdan aygıt bilhassa iki SIM kart kullananlar için ideal. Hem de depolama mevzusunda ad gene microSD kart yardımı ile 128 GB’a kadar arttırılabilir depolama kapasitesi bulunuyor.

5 inçlik ekranı IPS ile desteklenirken, Snapdragon 420 işlemci tercih edilmiş durumda. 13 MP kamerası oldukça cazip ve ön kamerada da gene Full HD 5 MP’lik kamera bulunuyor. MIUI v.8 ön yüzü ile gelen telefon Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile çalışıyor. RAM ve depolama kapasitesi noktasında ise 2 GB RAM, 16 GB depolama alanından söz etmek mümkün. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...