20 Temmuz 2017 Perşembe

Özel Güvenlik Kimliği Randevu Alma 2018

Son günlerde Yeni kimlik kartları,Ehliyet derken şimdide mesleki kimlik kartı olan özel güvenlik kimlik kartları için emniyet şubeden randevu almak oldukça uğraştırıcı bir süreç gibi duruyor. Yanlış hatırlamıyorsam 2008 veya 2009 yılından sonra özel güvenlik kimlik kartları yenilense de yeni özel güvenlik kimlik kartları teslim edilmiyordu. 2018 yılında nihayet Özel güvenlik Şube müdürlüğü yeni kimlikleri teslim etmeye başladı. Aşağıda belirteceğimiz gerekli evrakları hazırladıktan sonra en meşakatli iş olan özel güvenlik şube müdürlüğünden randevu alıp evrakımızı teslim ettikten sonra yaklaşık 1 ay içerisinde kimlikler adreslere gönderilmektedir. Özel Güvenlik Yeni Kimlik Kartı ve Özel Güvenlik Emniyet Randevu hakkında püf noktalara geçelim hemen.

Defalarca yorum bölümlerinde gördüğüm veya anlam çıkardığım işini halleden arkasına bakıp öyle değil şöyle yapın dememiş. 5 yıl uğramaz sanırım blog sayfalarına .d … Arkadaşlar gerekli evraklar zaten İEM sayfasında bulabilirsiniz. Bakamayanlar için tekrar güncel listeyi verelim.

Yeni Özel Güvenlik Kimlik Kartı için Gerekli Belgeler:
  • Mavi Telli Dosya
  • Dilekçe
  • Yeni Kimlik Kartı ücreti olan 20 TL yi Türk Polisini Güçlendirme Vakfına yatırdığına dair makbuz. (ATM ve İnternet Bankacılığı kabul edilmemektedir)
  • Değiştirmek istediğiniz Özel güvenlik kimlik kartının aslı ve fotokopisi
  • Son 6 Aya ait, ön cepheden çekilmiş 5x6 ebadında,açık renk kıyafet ile çekilmiş 3 adet biyometrik fotoğraf.
  • Kan grubu belgesi (Kan grubu kartı, Ehliyet veya kimliğinizde kan grubunu belirten bölüm doluysa kimliğinizde yeterli olacaktır)
  • Eğitim durumunu belirten diploma ve 1 adet fotokopisi
  • 1 adet Kimlik Fotokopisi

Yukarıdaki listedeki evrakları hazırladıktan sonra Özel güvenlik Şube randevu almak için http://e-randevu.istanbul.pol.tr adresine girin. İşlem Türünü Seçinin Kutucuğunu açarak Özel Güvenlik Kimliği`ni seçin. Yapacağınız işlemi seçin bölümünden Yeni kimlik kartı (Eski Kimliği olanlar) bölümünü seçin.  İşlem Yapacağınız birim bölümünden de Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü`nü seçin.
ögg randevu


Karşınıza açılan sayfada TC kimlik numaranızı ve doğrulama kodunu girdikten sonra Randevu Al butonuna tıkladıktan sonra karşınıza yeni bir sayfa daha açılacaktır. Burada randevu tarihlerinden kendinize uygun tarih ve saati seçerek randevu alabilirsiniz. Randevuyu aldıktan sonra karşınıza gerekli belgeler bölümü ardından da kişisel bilgiler bölümü çıkacaktır son olarak da randevuyu yazdır bölümününden randevuyu yazdırarak çıktımızı alıyoruz.

Özel Güvenlik Şube Randevu Saatleri 2018

Her şey güzelde randevular hep Dolu gözüküyor diye yoruma çökmeyin hemen .d … Geçen yıl randevular 17:45 ile 18:00 arasında açılırdı ancak bu yıl randevular 21:00 ile 21:10 arasında açılıyor genellikle. Riske girmek istemeyenler 20:45 ile 21:30 arasında hafta içi her gün denesinler. Bu saatleri geçtikten sonra denemenize gerek yok ertesi güne kadar güncellenmemektedir. 

Sorular Yorumlar Türlü Türlü hallerinizi yoruma beklerim. Dert dinleyemem ama yazarsanız okurum :D

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...