17 Haziran 2018 Pazar

Kiyafet kombin önerileri erkek Moda 2018


Kıyafet kombin önerileri Erkek Moda 2018


Kıyafet kombin önerileri erkek Moda 2018. Daha iyi giyinmek ve karizmatik olmak istiyorsunuz ancak birçok stil tavsiyesi sizin size uymuyor. O zaman size bir kaç ipucu vermek istiyoruz.


Kıyafet kombin önerileri erkek Moda 2018Sokak ortasında Grand tuvalet gezmek istemiyorsanız tam da aradığınız yerdesiniz. Bu makalemizde sizlere günlük giyim tarzını nasıl güzelleştire bileceğimiz hakkında ipuçları vereceğiz. Yani aradığınız şey takım elbise kravat dışında etkileyici görünmek istiyorsanız doğru yere geldiniz.


Erkek giyim tarzı nasıl olmalı


Çocuk gibi giyinmeyi bırakın erkek gibi giyinin. Peki Erkek giyim tarzı nasıl olmalı ?


Birçok erkek rahat giyinme tarzını yanlış yorumlamakta ve çocuk gibi görünmek zorunda kalmıştır.


Ancak iyi giyinmek ve karizmatik görünmek istiyorsanız daima olgun görünmeyi hedeflemeli iseniz.


Çünkü olgunluk erkeklerde karşı cins tarafından çekici bir nitelik taşımaktadır. Ne de olsa olgunluk erkekleri çocuklardan ayıran olaydır. Olgunluk erkek gibi gösterir saygı görmeyi ve insanların sizin istediğiniz görüntüyü görmesini sağlar.


Bu anlattıklarımız babanız gibi giyinmek zorunda olduğunuz anlamına gelmemektedir. Bu eski giyinme tarzını benimsemeniz anlamına gelmez. Bu bir çocuk gibi görünmeyi önlemek için yapacağımız giyinme tarzıdır.

Kıyafet kombin önerileri erkek Moda 2018
Daha açık anlatmak gerekirse;


Yukarıdaki fotoğraflarda göründüğü gibi, giyim tarzına bakıldığında çocuktan bir farkımızın olmadığını göreceğiz. Bu giyim tarzı rahat bir giyim tarzıdır ancak çocuksudur. Komik karikatürlerden oluşan tişört desenleri bizleri çoğu zaman karizmatik göstermemektedir. 

Öncelikle bu tarz tişörtlerden kurtulmak zorundayız.

Grafikle dolu değil sade tişört tercih edin

Insanların seni küçük bir erkek çocuk olarak görmesini istemiyorsunuz değil mi? O halde grafik dolu değil sade tişört tercih edin.


Aşağıdaki örneği inceleyebilirsiniz. Çocuksu görünümden ne kadar da uzak olduğunu anlayacaksınız. Evet farkındayım karikatürlü tişörtleri ben de gerektiği kadar tercih etmiştim. Eğlenceliydi ama asla karizmatik değildi.


Kıyafet kombin önerileri erkek Moda 2018Erkek kıyafet kombini basittir Zorlaştırmayın


Aslında erkek kıyafet kombini basittir Zorlaştırmayın. Dediğimiz olay aşağıda detaylı şekilde anlatılacaktır. Her erkek için rahat bir ayakkabı ve bir kot pantolon günü kesinlikle kurtarır. 


Biraz daha detay vermek gerekirse bir çift rahat spor ayakkabı ve kot pantolon giyinme tarzı hiç de yanlış değildir. Ama kot pantolon doğru tercih edilmelidir. Aşağıda yanlış tercih edilmiş kot pantolonları görebilirsiniz.


Kıyafet kombin önerileri erkek Moda 2018Yırtık ve eskitilmiş kot pantolonlar bir zamanların çılgın sokak modası olmuştur. Ancak görüntü yine çok etkileyici olmamıştır. Genelleme yapmadan bu giyim tarzını arkadaşlarımız ve hemcinslerimiz beğenmiştir. Kesinlikle karizmatik değildir. Bu yüzden karşı cinsten fazla bir etki beklemeyin. Tam tersine fazla sokak tarzı olduğundan serserilik boyutu gibi yorumlar gelmiştir.


Yırtık ve eskitilmiş kot pantolonların yerine aşağıdaki önerilerimize göz atabilirsiniz.


Kıyafet kombin önerileri erkek Moda 2018Ilk gördüğün şeyi çok sade çok düz çok basit olarak algılayabilirsiniz. Ancak makalemizi okumaya devam etmelisiniz. Sizi sonunda gerçekten Karizmatik bir giyim tarzı beklemektedir.


Şimdi bu gördüğünüz sade kot pantolonları kombinli giyinmiş şekilde bir göz atın. Yukarıda verdiğimiz düşük bel eskitilmiş ve yırtık kotlar ile bir karşılaştırın. Sonuç bence fikrinizi değiştirebilir.

Kıyafet kombin önerileri erkek Moda 2018


Bir ekleme yapmak gerekirse, ben kesinlikle eskitilmiş bir yırtık kot giymem şeklinde anlaşılmak istemem. Sadece anlatmak istediğimiz aşırı süslü altını çizerek tekrar söylüyorum aşırı süslü kot pantolonlardan uzak durun ben öyle yapıyorum.

Erkek kot dışında pantolon önerisi


Evet kot pantolonlar harika ama hepsi birbirine benziyor neredeyse aynı gibiler. Bunları sadece ayakkabı giymek için renklerini değiştiriyoruz. Seçeneklerimiz yok mu ? Elbette var. İşte karşınızda erkek kot dışında pantolon önerisi olan keten pantolonlar başka bir deyişle erkek chino pantolon


Kendileri Türkiye piyasasında 30 liraya da 200 liraya da bulabileceğiniz mükemmel rahat pantolon olmaktadır. Bu pantolonlardan bir veya iki tane alarak dolabınızda tutabilirsiniz. Çünkü artık ihtiyacınız olabilir.

Erkek chino pantolon kombinleri

Kıyafet kombin önerileri erkek Moda 2018


Erkek chino pantolon kombinleri yukarıda görmüş olduğunuz fotoğrafların tümü Kot pantolonla çekilebilirdi ama her kıyafet chino pantolon ile giyildiğinde farklı görülmektedir. Bu farklı görünme sizlere çok daha fazla çeşitlilik sağlayacaktır.

Gardırobunuzda bulunan iki çift chino pantolon yapacağınız kombin sayısını 2 katına çıkartmaktadır.


Erkek chino pantolon çeşitleri aşağıda görebilirsiniz

Kıyafet kombin önerileri erkek Moda 2018


Erkek ayakkabı kombin önerileri

Mükemmel bir spor ayakkabımız var ama bunlar bazen kıyafet kombinini mahvedebilmektedirler. Bunu engellemek için bayanların da dikkat ettiği erkek ayakkabı kombin önerileri bölümümüzü iyi okumalısınız.

Ayakkabılarınız insanlar tarafından sandığınızdan daha fazla dikkat çekmektedirler.


Adidas Nike Converse Evet gayet ışıklar ve kot pantolonlarla oldukça güzel görünürler. Ancak bir de aşağıdaki erkek ayakkabı kombini önerilerine göz atmalısınız.

Kıyafet kombin önerileri erkek Moda 2018


Kahverengi deri ayakkabılarla basit ve karizmatik görünüm. Ayakkabı kombini için bir çok seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu yüzden alıştığımız spor ayakkabılarımızı ufkumuzun ötesine taşımalıyız.


Karizmatik erkek kıyafet önerileri


Yukarıdaki önerilerimizi dikkate alarak hazırladığınız kıyafet kombini size yeterli gelmediyse bunu daha ileriye taşımak için çeşitli eklemeler yapabilirsiniz. Bu yaptığınız kombine göre bir bere,fular,saat veya ceket olabilir. Karizmatik erkek kıyafet önerileri için aşağıda eklemeler yapılmış kombinleri görebilirsiniz.

Kıyafet kombin önerileri erkek Moda 2018


Karizmatik giyinmek için erkek moda dünyasını yok say

Karizmatik giyinmenin yollarını bulmaya çalışan erkekler genellikle yardım almak için erkek moda dünyasını takip ederler neyin moda olduğunu öğrenmeye çalışırlar.

Ancak moda dünyası ve modaya takılı erkekler için iyi olabilir. Bizim tavsiye ettiğimiz ise karizmatik giyinmek için erkek moda dünyasını yok say olmaktadır.


Bir şovmen ve bir televizyon yıldızı değilseniz erkek moda dünyasının sana yardım etmeyeceğini bilmelisiniz.

Kıyafet kombin önerileri erkek Moda 2018


Yukarıdaki erkek moda dünyası resmini incelediğimizde olayın ne olduğunu anlayacaksınız. Anladığınızı düşünerek modaya bakma konusunda endişelenmeyin önce iyi görünmeye ve erkek stilinin temellerini hakim olmaya odaklanın.

Karmaşık giyinmeyi bırakın sade giyinin


Birçok erkek kıyafet denemelerinde kadınlar kadar olmasa da hiç de azımsanmayacak zaman harcamaktadır. Kıyafetlerimizi iyi seçmemiz ve bunun için çaba harcamamız oldukça güzel.

Fakat takı ve aksesuar konusunda çok fazla çeşit ve aşırılıktan uzak durmamız gerekmektedir. Başka bir kötü tarz ise renk seçimlerimizdir. Fosforlu yeşil, gökkuşağı renkleri ya da bunların hepsinin bir arada olduğu kıyafetleri giyen erkekler görüyoruz. Rengarenk dolaşıyorlar. Bu tarz giyinen erkekler bacakları olan bir çantaya benziyorlar. Bu nedenle karmaşık giyinmeyi bırakın sade giyinin.

BUNDAN SONRA YAZDIKLARIMIZ 4 YOUTUBER 'A CEVAP OLACAKTIR

Erkek moda ikonlarını takip etmeyi kesin

Erkek moda ikonları takip etmeyi kesin dediğimizde birçok mail almıştık. Özellikle YouTube fenomenleri benden giyim tarzımı gösteren fotoğraflar istemişti. Kendilerine, kendi fotoğraflarınıza bakın ve daha ne kadar kötü olabilir ki? diye sorun diye cevap yazmıştım.


Bu insanlardan 4 tanesi YouTube kanallarında internet sitemiz hakkında videolar çekmiştir. Kendilerine video ile karşılık vermemi istemiştir.


Kıyafet kombin önerileri erkek Moda 2018


Video ve Show bizim tarzımız olmadığını kendilerine üzülerek belirtmek isterim. 


Youtuberlara sözlerim, insanları gökkuşağı gibi giyindirmeyi bırakın olacaktır. Birçok film artisti sokak ve halktan uzaklaşmamışken youtuberlar sanki uzayda yaşıyorlar. Video çekerken giydikleri kıyafetleri bir Tarlabaşı'nda Bağcılar'da Üsküdar'da Beylerbeyi'nde Avcılar'da ne kadar giyebilirler?

Elbette her yerde giyebilirler, bizim anlatmak istediğimiz karizmatik giyinmek ve bunun için önerilerde bulunmak. Sizin anlattığınız ise hayal satmak. Gerçeği olduğundan farklı göstermek. Benim tavsiye ettiğim kıyafet kombinleri Maximum 300 lira 400 lira arasında satın alınabilecek kıyafetlerdir. Belki de Replika satın alacak olanlar olacaktır.

Siz youtuberların saçma sapan kıyafet önerilerini neden verdiğinizi merak edip araştırdım. Birçok erkek moda ikonu youtuber, Instagram hesaplarında ürün sattığını fark ettim. Bir makale yazarına milyonlarca takipçisi olan bir youtuber neden video çeker ? diye düşündüm. Aslında cevabını da aldım okumayın demek istiyorsunuz.

Bunun yerine lütfen elinizdeki stokları bitirdikten sonra önerdiğim kıyafet tarzlarını tedarik ederek insanlara pazarlamayı tercih edin. 


Makalenin son bölümünde anlattıklarım kesinlikle Kafalar kanalı ve Bilal Hancı ile ilgili değildir. Kendisini sever Kafalar kanalı videolarını takip ederim. Kafalar kanalının da herhangi bir Reklama ihtiyacı yoktur.


Bizi takip eden değerli ziyaretçilerimizden son bölüm için özür diler, olayın artık cevaplaşma şeklinde olmayacağını bildiririm. İşimizi ve önerimizi yani düşüncelerimizi paylaşmaya makale yazarak devam edeceğiz.


Düşünce ve görüşlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Kötü araç kokusu Nasıl Giderilir ? Öğrenmek için Yeni Makalemizi okuyabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...