4 Haziran 2018 Pazartesi

LOL Bebek Satın Al Ucuz ve Orjinal

LOL Bebek Satın Al Ucuz ve Orjinal

LOL Bebek Satın Al Ucuz ve OrjinalLOL Bebek Satın Al Ucuz ve Orjinal, Lol Bebek Fiyatları, En ucuz Lol Bebek, Lol Bebek Boyama, Armağan Oyuncak Lol Bebek . Küçük bir kız çocuğunun veya youtube videolarında gördüğünüz lol bebek hakkında merak ettiklerinizin cevabı burada.

Lol Bebek nedir?Lol bebek nedir soru için en alakalı cevap, katmanlı bir topun içerisinde kendi aksesuarları ile gelen bir bebektir. İçerisinden 7 katmanlı poşete sarılı topun içerisinden 7 adet eşya çıkmaktadır. Yani her katmanda 1 eşya çıkmaktadır.

İlk katmandan çıkan stiker bizlere topun içerisindeki bebek ile ilgili ipucu vermektedir. Bütün Amerika 'yı kasıp kavuran lol bebek çılgınlığı ülkemize de çok geçmeden gelmiş ve aynı çılgınlık ülkemizde de devam etmektedir.

Sahte Lol Bebek Nasıl Anlaşılır?


Ülkemizde satışa sunulan bir kısım lol bebekler merdiven altı diye tabir edilen sahte bebeklerdir. Sahte Lol Bebek Nasıl Anlaşılır? sorusuna gelince bunun birkaç yöntemi bulunmaktadır. Bunları aşağıda listeler halinde sunalım.

  1. Logo : Orjinal Lol bebek logosu "LOL" şeklindedir. Replikası ise LQL dir.
  2. Logonun yanında TM işareti ürünün orjinal olduğunun işaretlerinden biridir.
  3. Yasal ürünlerde Made in China yazmamaktadır.
  4. Orjinal üründe Barkod bulunmaktadır
  5. Orjinal ürünlerin üzerindeki karakterlerde beyaz çerçeve bulunmaktadır.
  6. Orjinal Lol bebeklerin gizli mesaj sorusunun cevabı aynı stiker da yazmaktadır.
  7. Orjinal olan LOL bebeklerin çıkartmaların üzerinde @MGA yazmaktadır.
  8. Lol bebeklerin orjinal olanlarının her katında ayrı bir sürpriz çıkmalıdır.
  9. Sahte Lol bebeklerin aksesuarları eksik olabilir. Orjinal olanında eksiksizdir.
Sahte ürünler hem eksik hemde kalitesizdir. Lol bebeklerin yaş sınırı 6 ile 12 yaş grubuna hitap etmektedir. Genel olarak kız çocukları ilgi gösterse de erkek çocuklar ve yetişkinler de bu lol bebek çılgınlığına katılmış bulunmaktadırlar.

Lol bebekler suya girdiğinde ağlayabilir ve su fışkırta bilirler. Çeşitli sürprizleri ile sizler şaşkına çevirebilme özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca Lol sürpriz bebek topunu küçükler taşıma çantası veya oyun seti olarak da değerlendirebilmektedirler.

Orjinal Lol Bebekler Toyzzshop mağazalarında satışa sunulmuştur. L.O.L Sürpriz bebekler 5 serisi 44.99 TL fiyat ile satılmaktadır. Orjinal Lol bebek satın almak isteyenler buradan alabilir. Her sipariş için 2 adet satın alabilirsiniz. Unisex olan bu oyuncak bebekleri biriktirmek inanılmaz zevklidir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...