10 Haziran 2018 Pazar

Okay Yokuşlu Celta Vigo'ya transfer oldu mu? Menajer Açıkladı

Okay Yokuşlu Celta Vigo'ya transfer oldu mu? Menajer Açıkladı


Okay Yokuşlu Celta Vigo'ya transfer oldu mu? Menajer Açıkladı Trabzonspor'un genç yıldızı hakkında bir süredir yoğun bir şekilde devam eden transfer haberleri vardı.


Okay Yokuşlu hakkında son transfer haberi ise ispanyol ekibi Celta Vigo 'dan geldi. Okay Yokuşlu Celta Vigo'ya transfer oldu mu? Menajer Açıkladı. Celta Vigo ile Okay Yokuşlu Anlaşmaya vardığı haberleri sondakika şeklinde verilmişti.

Okay Yokuşlu'nun bu Transfer haberinden sonra Menajeri Batur Altıparmak TRT SPOR' a açıklamalarda bulundu.

İşte Okay Yokuşlu Menajeri Batur Altıparmak 'ın açıklaması
" Sözleşmesinde 7.5 Milyon euro Serbest kalma maddesi bulunan Okay Yokuşlu veya menajeri olarak ben Batur Altıparmak hiçbir kulüp ile anlaşmadık. Bir çok teklif var ancak kimse ile anlaşma aşamasına gelmedik. Böyle bir anlaşma aşaması olduğunda bunu ilk öğrenecek olan Trabzonspor kulübü olacak, o zaman da sizlere gerekli açıklamayı kulüp yapar" dedi.

Bu açıklamadan sonra kafaları karıştıran bir haberda Aspor kanalından geçen Sondakika haberi oldu. Aspor spor servisine göre Okay Yokuşlu Celta Vigo ile kesin anlaştı ve Okay salı günü ispanya'ya giderek sözleşme imzalayacak, Trabzonspor ise bu transferden 7.5 Milyon Euro para alacak.

Okay Trabzonspor'da bu sezon 33 maça çıktı 2 gol attı, 3 de asist yaparak sezonu tamamlamıştı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...