2 Haziran 2018 Cumartesi

REVIT Eclipse Ceket Malzeme Özellikleri

REVIT Eclipse Ceket Malzeme ÖzellikleriREV 'IT! Malzeme Bilgisi REVIT Eclipse Ceket Malzeme Özellikleri, Revit eclipse en ucuz mont, Revit eclipse mont yorum, Revit eclipse mont Yazlık, Revit eclipse mont Fileli


REV 'IT! Güzel ürünlerinde  çok özel malzemeler kullanır. Bu sayfa, bu malzemelerin bazılarını listeler ve bunların özellikleri hakkında bilgi verir: 

REVIT Eclipse Ceket Malzeme Özellikleri CE Etiketleme CE etiketi, koruma / koruyucuların, kişisel koruma ekipmanı (89 / 686EEC) hakkındaki Avrupa yönergesinde sağlık ve güvenlik için minimum standartlara uygun olduğu anlamına gelir, ve darbe koruyucuları için Avrupa standardına uygun olarak test edilmiştir (EN1621.1 / 97). REV 'IT! CE etiketli giysiler CE onaylı koruyucularla donatılmıştır. REVIT Eclipse Ceket Malzeme Özellikleri

REVIT Eclipse Ceket Malzeme Özellikleri Clarino® Bu sentetik kumaş, mevcut olan diğer malzemelerin ağır korunmasını gerektirmeyen sürücü için, iyi bir güvenlik sağlayan düşük bakım gerektiren bir malzeme sunmak için mikro fiberlerden üretilmiştir. 

COOLMAX ® Mesh Astar Bu file astar, kullanıcıların kuru ve rahat kalması için özel olarak tasarlanmış yüksek teknoloji ürünü bir kumaş olan COOLMAX ® ' dan üretilmiştir . COOLMAX ® mesh, arttırılmış bir yüzey alanına sahip polyester elyaflardan yapılmıştır. Bu özel çok kanallı lifler, terlemeyi cildin kumaşın dış tabakasına doğru hareket ettiren, hızlı bir şekilde buharlaşabilen ve kullanıcının daha serin ve daha rahat hissetmesini sağlayan bir taşıma sistemi oluşturur. REVIT Eclipse Ceket Malzeme Özellikleri

REVIT Eclipse Ceket Malzeme Özellikleri


Revit eclipse mont yorum


Revit eclipse mont yorum, Dynax 1000D Yüksek performanslı ipliklerin farklı bir görünüme sahip bir karışımından oluşan Dynax, yüksek erime noktasına, muazzam yırtılma ve aşınma direncine sahiptir ve her sürücü için yüksek performanslı koruma sağlar. 

Dynax Mesh Sürüş sırasında iyi havalandırma sağlayan, açık bir yapıya sahip yüksek performanslı polyamid ipliklerden oluşur. revit eclipse mont yorum, Dynax mesh, yüksek erime noktasına, muazzam yırtılma ve aşınma direncine sahiptir ve sıcak hava koşullarında yüksek performanslı koruma sağlar. 

Revit eclipse mont yorum, EN343 Sertifikalı EN343 , yağmur ve kar dahil olmak üzere sert hava koşullarına karşı koruma sağlayan bir giysi standardı anlamına gelir. EN343 olarak belirlenen bir giysi- onaylı su geçirmezlik, su buharına karşı direnç (hava alabilirlik) ve bileşenlerinde yüksek mukavemet (çekme, yırtılma ve dikiş mukavemeti ve büzülme) sergilemelidir. 

EN471 EN471 , koruyucu giysilerin malzemeleri, renkleri ve yansıtıcı gücü için bir Avrupa standardıdır. Standardın amacı, gün ışığında veya farlarda olsun, kullanıcının tüm koşullarda yüksek oranda görünür olmasını sağlamaktır. Revit eclipse mont yorum

Revit eclipse en ucuz mont


Revit eclipse en ucuz mont, ES Engineered Skin® Tasarım Yöntemi Hemen hemen her ürün REV 'IT üzerinde bulunan Engineered skin® imzası ! geliştirir, güvenlik, kalite ve tasarıma olan bağlılığımızı gösterir. “Engineered skin” ismi, REV'ı içeriyor'IT!' Tasarım felsefesi: insan vücudunun anatomik şekline göre mühendislik ergonomik güvenlik ürünleri. Revit eclipse en ucuz mont Bu tasarım konsepti, tüm motosiklet kıyafetlerimizde, ceketlerden çoraplara, takımlardan balaclavalara kadar belli oluyor.

Revit eclipse en ucuz mont Bir kumaş veya deri alanını perfore eden her dikiş, dayanıklılığı tehlikeye atmaktadır - ancak Engineered skin® yapım yöntemini kullanarak, işlevsel performans malzemeleri, güvenliği geliştirmek için daha mantıklı bir şekilde yerleştirilmiştir. Revit eclipse en ucuz mont Hassas dikiş dikişlerini daha düşük darbe riski olan bölgelere yerleştirerek ürünlerimiz daha iyi koruma sağlar. SuperFabric® gibi yüksek dayanımlı, dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı malzemeler de rahatlık ve hareket özgürlüğünü koruyan dirseklere, dizlere ve omuzlara yerleştirilir. Bu alanlarda streç materyali uygulamak REV 'IT yardımcı olur ! Giyilebilirlik ve güvenlik arasındaki giysilerinde mükemmel bir denge kurar.

Revit eclipse en ucuz mont REV 'IT! 2001 yılında Engineered skin® geliştirdi. O zamandan beri sürekli olarak fonksiyonel performansı, konstrüksiyonu ve montaj şekli için iyileştirmeler yaptık. Sonuç, çeşitli sürüş koşullarında aşırı basınca dayanıklı, sürekli gelişen bir ürün yelpazesidir. Yenilikçi ve karmaşık Engineered skin® yapım metodu, sadece talimatlarımıza ve yüksek kalite standartlarımıza göre üretebilen sınırlı sayıda üretici tarafından kullanılabilir. 

Exkin® Air Exkin® Air yalıtım katmanı, bir ceket, çift pantolon veya kışlık eldivenlere çok az kalınlık katan çok hafif, yumuşak ve sıcak, çok tabakalı bir yapıdır. Vücudunuzu sıcak tutmak için optimum seçim, bu dolgu ince ve mükemmel yumuşak, ama yine de çok sıcaktır. CLOExkin® Air'in endeksi (sıcaklık yalıtım endeksi) piyasadaki en yüksek seviyelerden biridir. Maksimum yalıtım performansı ve neredeyse sıfır yığın ile bu, piyasadaki en iyi yalıtım malzemelerinden biridir. Revit eclipse en ucuz mont.

REVIT Eclipse Ceket Malzeme Özellikleri


Flexisnap REV 'BT! flexisnap, yaka çevresini kolayca ayarlamayı ve her sürücüye uyumunu kişiselleştirmeyi mümkün kılar. Bir ceket genellikle birden fazla mevsimde giyilmekte ve flexisnap bileziği saniyeler içinde ayarlamayı mümkün kılmaktadır. Kışın daha geniş bir yaka çevresi ceketin bir yün ya da rüzgar bileziği ile birleştirilmesini sağlarken, yaz boyunca daha geniş bir çevre, tüm önemli bir soğutma rüzgarı yaka içine girer. Flexisnap 5 veya 7 pozisyonda (XL) mevcuttur. 

GORE -TEX® X-TRAFIT ™ ileGORE -TEX® X-TRAFIT ™ ürün teknolojisi, Gore, bir motosiklet eldivenindeki en iyi özellikleri bir araya getirmiştir: güvenli kontrol için optimum kavrama, kuru eller için dayanıklı su geçirmezlik ve ideal iklim konforu için nefes alabilirlik. Sırrı GORE X-TRAFIT ™ ürün teknolojisine sahip -TEX® Motosiklet Eldiven onların yenilikçi katmanlı yapıdır. İç astar, GORE -TEX® ek parçası ve dış kumaş, tek tek katmanların özelliklerinin korunmasını sağlayan çığır açan bir teknoloji ile birleştirilir. Sonuç: 3 katmanlı konfor, 1 kat duygu. 

Yüksek Yoğunluklu Polyester 600D Bu kumaş polyester ipliği alır ve daha ince bir polyester iplik ile örterek, koruma ve aşınma direncini arttıran yüksek bir dokuma yoğunluğu oluşturur. (600D, kumaşın dokusunda kullanılan ipliklerin denyesi anlamına gelir) 

Hydratex® G-liner Bu su geçirmez kaplama, giysinin iç astarının iç kısmına uygulanır ve dikişlerin, giysinin su geçirmez olmasını sağlamak için bantlar yapıştırılır. REV 'BT! Hidratex® G-liner kaplama, temel seviyede tüm hava koşullarına karşı koruma talep eden ürünlerin yapımında kullanılır. Bazı ürünler için G-Liner çıkarılabilir. 

Hydratex® Lite Hydratex® Lite, tek bir katmanla tüm hava koşullarına karşı koruma sağlar. Dış kabuğun iç yüzeyi, yağmur ve rüzgarı tutan mikro gözenekli su geçirmez bir kaplamaya sahiptir. 

Hydratex® Z-liner REV ' IT'yi inşa etmek için su geçirmez bir tabaka taşıyıcıya lamine edilir ! Hydratex® Z-liner membranı. Taşıyıcı, membranı, aşınma ve yıpranmaya karşı hasardan korur ve membranın dikişleri, su geçirmezliği sağlamak için bantlanır. Z-astarı, astar ve dış kabuk arasında yapılandırılmıştır. REV 'BT! Hydratex® Z-liner membran, yüksek düzeyde her türlü hava koşuluna karşı koruma gerektiren giysilerde kullanılır.

REVIT Eclipse Ceket Malzeme Özellikleri


hipalon Kimyasallara, aşırı sıcaklıklara ve ultraviyole ışığa karşı dayanıklılığı ile tanınan bu güçlü sentetik kauçuk, REV 'IT tarafından kullanılıyor ! vitese fonksiyonel ama şık detaylar eklemek. 

Karvin Sığır Derisi (PU Kaplı) Karvin sığır derisi, sığır derisinin tüm konforunu ve korunmasını sağlar, ancak su iticiliği ve hava koşullarına karşı koruma için bir PU kaplama ekler. Islak hava koşullarında rahat sürüş için yapar. 

DuPont ™ Kevlar® Kevlar® aramid ve naylon liflerden dokunan en güçlü malzemelerden biridir. Aşırı yıpranma ve aşınmaya dayanıklı malzeme, özellikle yüksek çarpma riski olan bölgelerde, motosiklet giysilerinde kullanmak için idealdir. Kevlar®, çelikten beş kat daha güçlüdür. 

Knox® Flexiform CE Koruması Bu CE onaylı darbe koruyucuları, 3 boyutlu bir formda tasarlanan hafif, esnek PU'den üretilmiştir, bu da onları çok yumuşak ve esnek hale getirir. Finiş düzgün ve kenarları incedir, bu da Knox® Flexiform CE koruyucularının deri giysi ve tekstil ürünleri için mükemmel bir seçim olmasını sağlar. Ayrıca, harekete yardımcı olmak için 2 menteşe noktası ve nefes alabilirlik için 12 delik olmak üzere, sürücü hareket esnekliğine ve toplam hareket özgürlüğüne de sahiptirler. İçeride ısı dağılımına yardımcı olmak için hava kanalları bulunur, sürücüyü rahat ve serin tutarken mükemmel koruma sağlar. 

Lorica® Lorica®, deri görünümü de dahil olmak üzere doğal deriye benzer malzeme özelliklerini veren mikro fiberlerden üretilmiştir. Bu düşük bakım gerektiren malzeme, deri kadar güçlü değil, daha yumuşak ve daha hafiftir, bu da işlenmesini kolaylaştıran tutarlı bir kalınlığa sahiptir. 

McFit® Teknolojisi Maksimum Konfor Fit. Bu patentli teknoloji, birbirine lamine edilen astar, membran ve dış kabuk dayanmaktadır. Maksimum Konfor, daha esnek bir eldiven ve dolayısıyla daha iyi bir his verir. Eldiven üretirken, aşınma veya dağılmayan su geçirmez koruma elde edilirken, fonksiyon membranına ve dış kovanın birleştirilmesi zordu. Ancak Maksimum Konfor FITteknoloji, astar, membran ve dış malzemenin sıkıca bağlı kalmasını sağlar. Bu teknoloji aynı zamanda membransız eldivenlerde de kullanılır, astar daha esnek bir eldiven için dış malzemeye bağlanır. Hala elinize tutturulmuş astarı bulmak için elinizi eldivenin dışına çekmeyin, sonra astarı eldivene tekrar takıp tekrar takmak zorunda kalmayın. 

Monako Performansı Sığır Derisi Bu üst tahıl derisi sadece yüzeylerini kusurları düzeltmek için zımparalamakla kalmadı, aynı zamanda palet ya da caddeye binmek için performans faktörünü güçlendirdi. Uzun ömürlü ve son derece koruyucu. 

Neopren Neopren, koruyucu giysiler için yararlı sentetik bir lastiktir. Aşınmaya dayanıklı, kimyasallara dayanıklı, su geçirmez, biraz gerilebilir ve yüzdürücüdür. 

Pampas Sığır derisi (PU kaplamalı) Pampas sığır derisi, sığır derisinin tüm konforunu ve korunmasını sağlar, ancak mükemmel su iticiliği ve hava koşullarına karşı koruma için bir PU kılıfı ekler. Islak hava koşullarında rahat sürüş için yapar. 

Pittards® Digital ™ kavrama yamaları: REV 'IT! Dijital tutuş, yüksek performanslı sürüş koşullarında mükemmel bir tutuş sağlayan dijital bir baskıya sahiptir. 

Pittards® Goat Microvent Digital ™ WR100X Microvent, sport-grain derilerinde bulunan Pittards®'ın en son üç boyutlu tekstüre tekniğidir. Microvent, standart performans derilerinden daha fazla rahatlık sağlayan, nefes alabilirlikte önemli bir iyileştirme sağlar. Microvent, bu eşsiz hava geçirgenliği, Pittards®'ın tüm teknik özellikleriyle birleştiriyorWR100X deri: düşük su alımı, terleme direnci, mükemmel kavrama, hızlı kuruma ve kalıcı yumuşaklık ile bilinir. 

Poliamid Poliamid - daha çok Naylon olarak bilinir - hava direncini azaltmak için düşük sürtünme katsayısının yanı sıra aşınma ve yıpranmaya karşı mükemmel bir direnç oluşturan polimerler topluluğudur. 

ProLife® CE Koruması Resmi testler, ProLife®'ın CE direktifinin belirlediği koruma standartlarını çok geride bıraktığını göstermektedir. Kullanılan kumaş, elastomer, yıllar süren araştırma ve geliştirmenin sonucudur. Mikro-gözenekli hücrelerde, yüksek basınç altında mikro gözenekli hücrelerdeki havayı, ancak kaçmayı başaramayan bir teknolojik işlem kullanılır. Bu işlem, kumaşı hafif, esnek ve istisnai olarak darbeye dayanıklı hale getirir. REV'O! REV 'IT'de önceden şekillendirilmiş ProLife® 3D CE koruyucusunu kullandı ! ilk kez tanıtıldı beri motosiklet giyim. 

Push-Pull Tri-Fleece Liner Bu eldiven astarı, herhangi bir hacim eklemeden sadece ekstra sıcaklık sağlarken, astar, ellerden nemi aktif olarak çeker ('çeker') ve 'ellerinizi engellemek için onu eldivenin dış tabakasına' iter. nemli ve böylece soğuyor. 

PWR Fleece yırtılmaz Çift Yüz: Bu bağlanmış varyant PWRyırtılmaz polar daha iyi yalıtım sağlar. Fleece, soğuk hava koşullarında sürme için sıcaklık ve kuruluk sağlarken, yüksek bir yalıtım seviyesi sunarken, nemi, örgü deseniyle nemlendirir. Çift yüz, keçenin her iki tarafının da çapraz yırtık yırtık örgüsüne sahip olduğunu ve yırtılma direncini daha da arttırdığını gösterir. 

PWR Shell 500D Streç Bu PWR Shell kumaş, yarış koşullarında vücut için maksimum elastik destek sağlayan bir streç varyantında gelir. 

PWR Shell 750D Bu yeni malzeme REV 'IT!' Nin Cordura® 'yı alması. % 100 yüksek performanslı Poliamid iplikler, PWR'den oluşurYüksek erime noktasına, muazzam yırtılmaya ve aşınmaya karşı direnç ve mükemmel dayanıklılık - - Shell Cordura ® en iyi özelliklerini alır ve benzersiz koyar REV 'BT! tasarım damgası. PWR Shell, her sürücü için yüksek performanslı koruma sağlar. 

PWR Shell 750D 2L benzer PWR Shell 750D, bu nefes alabilen, hafif PWR Shell 750D 2L su iticiliği artırmak için ekstra bir kaplamaya sahiptir. 

PWR Shell Mesh Bu PWR Kabuğu, konforun yanı sıra güvenliği koruyan, nefes alabilirlik ve esneklik sağlamak için açık bir yapıda örülür. 

PWR Kabuk Kaburga Bu PWRKabuk kumaş, koruma seviyesini yüksek tutarken desteği en üst düzeye çıkarmak için özel bir kaburga örgüsünde dokunmuştur. 

PWR Shield Bu PWR Shield kumaşı, eşsiz bir kesim, yırtılma ve aşınma direnci seviyesine sahip bir kumaş ile sonuçlanan eşsiz bir örme tekniği ile yaratılmıştır. 

PWR Wax 500D Bu PWR Kabuk malzemesi, hafif donuk bir görünüm için bir mum kaplamaya sahiptir. 


PWR İplik PWRİplik, mükemmel dayanıklılık, yüksek çekme mukavemeti ve kopma mukavemeti ve aşınmaya karşı mukavemet kazandıran eşsiz bir iç yapıştırma ile% 100 naylon ipliktir. Onun mukavemeti, kendine özgü yapısıyla, 3 telli bir iplik olarak, kendisine ilave 4 telli bir iplikle gelir. Bu 4. tel, diğer 3 iplikle bağlanacak şekilde ısıtılır, böylece asla çözülmez veya ayrılmaz. Dikişler, PWR | bile en aşırı stres altında iplik beklemeye ve eldiven ve giysiler üzerinde dış dikişleri için idealdir. 

schoeller®-PCM ™ Schoeller®-PCM ™ motosikletçiyi sıcaklık konfor bölgesinde tutar. Pasif yalıtım (giysi iç astarı) 'den farklı olarak, nefes alan "Faz Değiştirme Malzemesi" (PCM ™), sıcaklık değişimlerine aktif olarak tepki verir: vücut ısısı yükselirse Schoeller®-PCM ™ fazla ısıyı depolar. Sıcaklık düştüğünde, depolanan ısı daha sonra vücudu ısıtmak için serbest bırakılır. Bu işlem, dinamik durumunu vücut sıcaklığına göre değiştiren parafin ile dolu sürekli aktif, minör mikrokapsüller kullanılarak gerçekleştirilebilir. Bu, motosiklet listesinin ideal bir vücut ısısını sürdürmesine yardımcı olur. 

SuperFabric® Panel SuperFabric® teknolojisi, sıradan kumaşları benzersiz, yüksek derecede koruyucu materyallere dönüştüren gelişmiş bir işlemdir. Kumaşta birbirine yakın çoklu koruyucu kalkanlar uygulanır, ancak maksimum esnekliğe izin vermek için ayrı kalır. Bu mikro koruyucu plakalar, ağırlık eklemeden ek bir koruma tabakası sağlar ve alttaki kumaşlara aşınmayı önlemeye yardımcı olur. SuperFabric®, deriden sadece beş kat daha fazla aşınmaya dayanıklıdır, sadece yarısı ağırlığındadır. 

Sure Grip Sure kavrama kumaşı veya deri, yüksek performanslı sürüş koşullarında mükemmel bir tutuş sağlayan özel, tekstüre baskıya sahiptir. 

Temperfoam® CE onaylı olmayan, ancak yine de çok sayıda darbeye dayanıklı özellik sunan kendinden contalı köpük, bu ürün, kalçalar gibi hareket ve uyumun zorunlu olduğu alanlarda kullanılır. Temperfoam®, sağlam bir versiyonun yanı sıra delikli bir versiyona sahiptir. 

Thermolite® Plus Termal Liner Thermolite® Plus,% 80 oranında geri dönüştürülmüş malzeme olan polyesterden üretilmiştir. Yüksek kaliteli, orta çatı, termal astar kumaştır. Bu özel elyaf karışımı havayı yakalar ve vücut ısısını tutar, motosikletçi sıcak tutar. Materyal, aynı zamanda, yumuşak ve esnek olmaksızın, yığınsuz olarak, motosikletçi için maksimum rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlar. 

Thinsulate® Thinsulate®, giysilerdeki ısı yalıtımı için kullanılan sentetik bir elyaftır. Thinsulate® lifleri, eldiven veya kışlık ceket gibi giysiler için normal olarak kullanılan polyester fiberlerden daha ince olan, çapı yaklaşık 15 mikrometredir. Thinsulate® yalıtımı yumuşak ve sıkıştırılabilir. 

TPR Sert Kabuk Knuckle Bu mafsal koruyucuları termoplastik kauçuktan (TPR) yapılmıştır. TPR , plastiklerin işlenebilirliğini kauçukların dayanıklılığı ile birleştirirken, daha hafif ve şekillendirilebilir bir malzeme oluşturur. TPR , esnek yorulma ve yırtılmaya karşı mükemmel direnç sunar, bu da sert kabuk mafsal koruyucuları için mükemmel bir koruyucu malzeme olmasını sağlar. 

TPU Sert Kabuk Parmak Knuckles Termoplastik Üretan (TPU) birçok REV 'IT'de kullanılan oldukça dayanıklı bir sentetik malzemedir ! koruma ve su geçirmezlik ürünleri. 

Tri-Polar Astar Bu polyester triko kumaş, eldiven astarı için kullanılır ve herhangi bir hacim eklemeden ekstra sıcaklık sağlamak için fırçalanır. Astarın nemli olmasını önlemek için astar nemi çeker. 

UTA Tab Kol veya bacakta ultra ince ayar tablası. Laminasyon teknolojisi sayesinde, bu UTA Tab'ın malzemesi ekstra ince. Bu, birçok binicinin yapmayı tercih ettiği gibi, ceketinizin manşonunu bir eldiven manşeti altında rahatça takmanıza izin verir. Bu teknoloji, koleksiyondaki çoğu giyside ve aynı zamanda tekstil pantolonların bacaklarında manşet sekmeleri olarak da bulunabilir. 

XL TIZIP® MasterSeal fermuarları Tam uzunlukta su geçirmez TIZIP ® ön fermuar, iki yönlü çektirme düzeneği içerir ve takımın içine kolay bir dokunuş sağlamak için tamamen açılabilir. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...