15 Haziran 2018 Cuma

Süper Beyin için en yararlı 7 ürün

Süper Beyin için en yararlı 7 ürün

Süper Beyin için en yararlı 7 ürün isimli makalemizde sizlere iyi bir hafıza ve beyin gücü için en yararlı 7 yiyecekten söz edeceğiz. Uzmanlar, beynin sağlığını ve gençliğini korumak için zeytinyağı kullanmanızı tavsiye ediyorlar.
Süper Beyin için en yararlı 7 ürün1- Zeytin yağı; Araştırmalar, bu yağın tüketimi Alzaymır hastalığının riskini azaltmakta olduğunu göstermektedir. 

2- Buğday; Buğday B grubu vitaminler, çinko, fosfor açısından zengindir. Bu bileşenler beyin aktivitesini geliştirir, duygusal ve baş ağrılarını azaltır.

3- Omega-3  Yağ asitleri, antioksidanlar, kolin açısından zengin yumurtalar beynin aktivitesini arttırır, beyin yaşlanmasını önler.

4- Badem yağı riboflavin ve L-karnitin açısından zengindir. Bu bileşenler nöronların, hafızanın, dikkatin, düşünmenin ve benzeri aktiviteyi arttırır. Bilişsel düşüşü önler.

5- Biberiye nadir bir sentetik madde içerir. Bu makale beyin yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur, hafızayı geliştirir.
6- Koyu çikolata, güçlü antioksidan özellikleri ile bilinir. Ayrıca, koyu çikolata iltihabı azaltır, kan dolaşımını artırır, yüksek arter basıncını düşürür.
7- Pancar damarları genişletir, kan dolaşımını ve beyindeki oksijen ve besinlerin taşınmasını geliştirir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...