16 Haziran 2018 Cumartesi

Ücretsiz Resim Düzenleme Araci Photopea


Ücretsiz Resim Düzenleme Aracı Photopea

Ücretsiz Resim Düzenleme Aracı Photopea, Ücretsiz PSD Düzenleme Programı, Online ücretsiz Photoshop, En iyi Resim Düzenleme Programı Online.

Ücretsiz Resim Düzenleme Araci Photopea


Profesyonel bir tasarımcı olmayanlara, web sitelerinde yayınlanan resimleri düzenlemek için elimizde pek çok araç bulunmamaktadır.


Bir tasarımcı insanın görüntüleri photoshop ve benzeri araçlar kullanarak düzenleyebilir. Ancak tasarımcı olmayanlar pahalı araçlar satın almak zorunda kalmaktadırlar.

Photopea Nedir?

Photopea ücretsiz bir resim düzenleme aracıdır. Online olarak kullanılabiliyor olmasından dolayı kurulum gerekmemektedir. Ayrıca kullanıcı girişi ve üyelik kaydı gibi olaylarda söz konusu değildir. 


Photopea, tamamen ücretsiz bir uygulama olmasına rağmen, bir çok ücretli programların sahip olmadığı fonksiyonlara sahiptir. Ayrıca bu programda Photoshop ile oluşturmuş olduğunuz dosyaları da düzenleye bilmektesiniz.

Çok fonksiyonlu ve ücretsiz resim düzenleme programı kullanmak isteyenler veya çoklu bilgisayar kullanarak görüntüleri düzenlemek isteyenler için tavsiye edilir. 

Ücretsiz resim düzenleme programı Photopea 

Photopea programının Türkçe dil desteği vardır. Yani programı tamamen Türkçe olarak kullanabilmek deseniz. Photopea sitesine girdiğinizde uygulama ingilizce olarak açılacaktır.

Photopea Türkçe Yapmak 

Photopea Türkçe Yapmak için Header yani üst menüden More 'yi tıklayın. Açılan menüden Language 'den Türkçe dili seçebilirsiniz.

Photoshop alternatifi Türkçe program Photopea

Photoshopta ki gibi katman oluşturup bunları düzenleyebilirsiniz. Bir dosyayı içe aktarırken bir PSD dosyası seçerek, PSD dosyasındaki katman bilgisi olduğu gibi Photopea programına aktarılacaktır. 


Özet olarak daha önce Photoshop kullandıysanız bu aracı kullanmayı deneyebilirsiniz Photopea ücretsiz olmasına rağmen Yüksek kalitede resim düzenleme yapabilen bir araçtır.


Tasarımcı olmayanlar bile bu program sayesinde iyi bir fotoğraf düzenlemesi gerçekleştirebilmektedir. Tasarımcı her seferinde kolay düzenleme yapmak için ihtiyaç duymayacaktır. İş verimliliğini artırabilir ve dış kaynak kullanımından doğan maliyetleri azaltabilirsiniz. Resim düzenleme yazılımı olmayanlar için Şiddetle tavsiye edilir.

PhotoPea ücretsiz Online Resim Düzenleme programına buradan ulaşabilirisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...