17 Ağustos 2018 Cuma

2018'in En İyi kablosuz bluetooth kulaklik

2018'in En İyi kablosuz bluetooth kulaklık

Karışık kablolardan bıktınız mı? Kendinizi biraz rahatlatın ve Bluetooth kulaklıklarına geçin. Kulak içi kulaklıklar, kulak üstü kulaklıklar ya da tamamen telsiz kullanmanız gerekip gerekmediğini test ettiğimiz en iyi kablosuz kulaklıklarla başlayın.

Stereo kulaklıklar, ilk Sony Walkman'dan önce bu yana oldular ve bu, hareket halindeyken müzik dinlerken karışık tellerle ne kadar uzandığımızı gösteriyor. Bu uzunyeterli,eğer bize sorarsan. Neyse ki, kablosuz kulaklıkların geldiği yer burası. Özellikle spor salonunda sallanan kablolarla uğraşmak istemediğiniz herhangi bir durum için elverişli. Ve şimdi birçok telefon üreticisinin kulaklık jakını kestiği, kablosuz kulaklıkların hemen hemen her yeni cihazla uyumluluğunu sağlamanın iyi bir yolu.

2018'in En İyi kablosuz bluetooth kulaklik


Kablosuz artık kötü ses anlamına da gelmiyor. Bu günlerde, Bluetooth sesine sahip olduğundan çok daha iyi geliyor. Stereo Bluetooth veri sinyali sıkıştırılmış olsa da, çeşitli kulaklık ve kulaklık satıcıları eksiklikleri telafi etmek için sinyali geliştirmenin yollarını bulmuşlardır.sadakatte. (Bu, audiophiles'ın hala bir fark duyacağını ve muhtemelen kablolu kulaklıklarla yapışması gerektiğini söyledi.) Fakat sıradan dinleme için, test ettiğimiz en son kablosuz modellerin çoğu sadece iyi - hatta harika. Mükemmel çifti seçmeden önce aşağıdaki satın alma tavsiyemize göz atın.Kulaklıklar (veya kulaklıklar veya kulak içi kulaklıklar), geleneksel kulaklıklarla karşılaştırıldığında biraz farklı bir ses profili sunar. Genel olarak, kafanızdaki tomurcuklardan ziyade başınızın etrafındaki tam bir kutudan daha iyi ses elde edersiniz, ancak kulak içi ses kalitesi büyük ölçüde iyileşti. Daha da önemlisi, kulak içi kulaklıkların suya dayanıklı olma olasılığı daha yüksektir ve çalışma sırasında kullanım için çok daha uygundur. İyi bir ter atın, ve kulaklık kulaklığınızı rahatsız edebileceksiniz. En iyi seçimlerimiz için en iyi kulaklıkları ve koşmak için en iyi kulaklıkları inceleyin .Öncelikle spor salonu için bir dizi kablosuz kulaklık arıyorsanız, geleneksel kulaklıklar çok iyi bir dinleme deneyimi sunabilir. Bununla birlikte, kulak üstü ve kulak üstü modeller arasında seçim yapmak zorunda kalacaksınız. Kulak üstü kulaklıklar kulaklıklarınızıkulaklar,ama onları çevrelemeyin. Kulak üstü kulaklıklar kulaklarınızı tamamen kapatır. Kulak üstü kulaklıklar en dıştaki gürültüyü engeller ve genellikle daha güçlü ve zengin bir ses sağlar, ancak kulak üstü kulaklıklar dışarıda olduğunuzda daha az hantal ve dikkat dağıtıcıdır. Daha fazlası için en iyi kulaklıklara bakın .

Bluetooth Kulaklık şarjı Ne Kadar Sürer?

Bluetooth kulaklıklar şarj olduklarında uygundur, ancak piller bittiğinde müziksiz kalırsınız. Bazı kulaklık üreticileri taşınabilir şarj içerirvaka,Apple'ın AirPod'larıyla yaptığı gibi . Diğerleri bir 3.5mm sökülebilir kablo içerir.Kablolu opsiyonlu modeller için, kabloyu prize takabilir ve tekrar şarj edene kadar bunları geleneksel kulaklıklar olarak kullanabilir ve önyükleme yapmak için uçakta sorun çıkarmadan kullanabilirsiniz. Kablosuz kulaklıklar neredeyse hiçbir zaman bu seçeneğe sahip değiller çünkü zaten çok küçük oldukları için kulaklık kablosu takmak için yer yok.

En İyi Gürültü Önleyici Bluetooth Kulaklık hangisidir?
Aktif gürültü önleme, sesi almak ve analiz etmek için dışarı bakan mikrofonları kullanır ve ardından kulaklıklarda bir ters dalga oluşturan devre tarafından iptal edilir. Daha önce kablosuz kulaklıklarda bulunamayan pahalı, hantal bir teknolojiydi, ancak birkaç yıl önce pil ömrü ve devre minyatürizasyonu gibi gelişmelerle değişti. Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip kulaklıklar için bir prim ödersiniz, ancak müziğinizin yanı sıra çevrenizdeki her şeyi ayarlamak istiyorsanız kullanışlı bir özelliktir. Daha fazlası için en iyi gürültü önleyici kulaklıklara bakın .

Tamamen Telsiz Kulak içi Nedir?
Gerçekten kablosuz kulaklıklar kabloyu tamamen çıkarır ve her bir kulaklığı, diğeriyle kablosuz olarak senkronize olan kendi ayrı cihazlarını yapar. Apple AirPod'larla birlikte telsiz topu yuvarladı ve o zamandan bu yana diğer birçok kulaklık üreticisi kendi üzerinde çalışmayı sürdürüyor.


Telsiz kulaklıklar genellikle spor-dostu olup, çoğu modelde bir tür su direnci vardır. Ayrıca, genellikle kullanılmadıklarında takılmalarını sağlamak için kendi pil donanımlı taşıma çantasıyla birlikte gelirler ve bir telle uğraşmanın basit avantajı, kendi önemli faydasıdır. Bu işlem, telsiz kulaklıkların çoğunun, bağlanan kasalara kıyasla daha düşük pil ömrüne sahip olmalarıdır. Küçük boyutları aynı zamanda, kulak üstü kontrollerin genellikle sınırlı olduğu ve fiyatlarının da benzer bağlı kablosuz kulaklıklara göre önemli ölçüde daha fazla olduğu anlamına gelir. İncelememiz, bu avantajlar hakkında daha fazla ayrıntıya giriyor vesınırlamalar, ve belirli modellerin bu büyüyen ağrıları nasıl aşmaya başladığını vurgular.İlk telsiz kulaklık dalgası idifarklı modellerde farklı şekillerde başarıya ulaşan, ancak hiçbiri tel ile bağlı olmayan meslektaşlarına karşı durmak için hiçbir şey yapmıyor. O zamandan bu yana, bu kategoride herhangi bir kulaklık tavsiye etmeyi beklediğimiz performans, tasarım ve pil ömrünü sunan Bose SoundSport Free gibi çok güçlü yarışmacılarla değişti. Daha fazla bilgi için en iyi gerçek kablosuz kulaklıklara bakın .

Apple'ın W1 Chipine ihtiyacınız var mı?
Bir iPhone kullanıcısıysanız, Apple'ın tescilli W1 çipini kullanan bir çift kulaklık kullanmayı düşünmeye değer. W1 çipi, Bluetooth eşleştirmeyi daha da kolaylaştırır - telefonunuz, kulaklıklar yakınınızdayken otomatik olarak sizi bağlamanızı istediği için , Ayarlar menüsünü açmanıza gerek yoktur . Çip ayrıca daha kararlı bir bağlantı ve daha fazla kablosuz menzil sağlar.

Şu andaSadece Apple ve Beats (Apple'ın sahip olduğu) W1 yongasıyla kulaklık yapıyor, ancak bu gelecekte değişebilir. Şimdilik, iPhone'unuz için en iyi kablosuz kulaklıkların ayrı bir listesini burada bulabilirsiniz.

Bütçenizde Neler Var?
Bu, fiyattan bağımsız olarak, genel olarak test ettiğimiz en iyi kablosuz kulaklıklara bir bakış. Bu nedenle, buradaki seçeneklerin çoğu 100 $ ve üstü aralıkta. Bu kaliteli ses veren kulaklıklar almak için çok para harcamanız gerektiği anlamına gelmez. Bir bütçeyle alışveriş yapıyorsanız , bankanızı kırmayacak çok sayıda harika seçenek için 50 $ 'ın altındaki en iyi kulaklıklara gidin .


Bunu göz önünde bulundurarak, burada bir dizi stil ve fiyat ekledik. İyi uyuşan, harika sesler veren bir şey bulmak zorundasınız ve her şeyden önce, sizi düğümlere bağlamaz. Mükemmel çifti bulduktan sonra , kulaklıklarınızın ömrünü uzatmak için beş kolay ipucumuza ve kulaklıklarınızı yanlış kullanmanın altı yoluna göz atın . Ve şarkılarınızı başkalarıyla paylaşmak isterseniz, bizim favori kablosuz hoparlörlerimizden başka bir yere bakmayın 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...