24 Eylül 2018 Pazartesi

GoDaddy Webmail nasil kurulur?

GoDaddy Webmail nasıl kurulur?


Kurumsal veya bireysel olarak kuracağınız internet sitelerinin uzantıların oluşan bir mail adresine ihtiyacı vardır. Müşteri ve ziyaretçileriniz ile profesyonel olarak iletişime geçebileceğiniz, alan adınız uzantısı olacağı bu mail adresi oldukça güven sağlamaktadır. Peki şimdi gelelim GoDaddy Webmail nasıl kurulur? sorusunun cevabına...

GoDaddy Webmail nasıl kurulur?


Godaddy'den çalışma alanı aracılığıyla alan adınızın e-posta adreslerini ayarlayabilirsiniz.


 • Öncelikle, GoDaddy hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor
 • Ardından çalışma alanını tıklayın.
 • Kullanmak istediğiniz hesabı yönetmek için tıklayın.
 • Sayfanın üst kısmındaki e-posta adreslerini göreceksiniz, ardından bir butona tıklayın.
 • Şimdi oluşturmak istediğiniz e-posta adresini girebilirsiniz.
 • Onaylamak için iki kez güçlü bir şifre girin.
 • Ardından oluştur düğmesine tıklayın.
 • “Tebrikler, e-postanız oluşturuluyor” yazan bir onay mesajı alacaksınız.
Bildirimleri almak için farklı bir e-posta adresi girebilir veya aynı e-posta adresinden bildirim almak isterseniz, gönder düğmesine basmanız yeterlidir. Sonra bir onay e-postası alacaksınız. Bu e-postayla, cihazınızın masaüstü veya ana ekranı için bir e-posta istemcisi kurmak üzere bir bağlantı alınacaktır. Artık grup takvimlerini ve çevrimiçi depolama alanını yönetebilirsiniz. Tüm e-posta adreslerine (kişiler) sahip yeni bir e-posta hesabı 90 dakika içinde hazır olacaktır.

GoDaddy Webmail Gmail Yönlendirme Nasıl Yapılır?

GoDaddy Webmail nasıl kurulur?


 1. E-posta adresinizi alan adınızla eşleştirmek için, bunun için daha fazla maliyet ödemeniz gerekir. Ancak, GoDaddy web erişimi ve daha uygun fiyata sunar.
 2. Go Daddy dünyanın en büyük alan adı ve en büyük kayıt sitesidir.
 3. E-posta verileri güvenli ellerde.
 4. İster işinizin başlangıç ​​aşamasında olsun, ister yetişkin bir işyeriniz olsun, baban ihtiyacınız olduğunda her aşamada burada. Godaddy web barındırma küçük ve büyük ihtiyacını karşılayabilir.
 5. Go Daddy, yılda 7/24 ve 365 gün kullanılabilen bir destek sistemine sahiptir. Cihazlarınızda e-posta barındırma hesapları oluşturmak için yardım alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...