30 eylul Ozel Guvenlik Sinav Sonuclari ne zaman Aciklanacak


30 Eylül 2018 Özel Güvenlik Sınav sonuçları Ne zaman Açıklanacak

78 özel güvenlik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 78 ozel guvenlik sinav sonuclari ne zaman aciklanacak özel güvenlik sınavı ne zaman açıklanacak 2018 ozel guvenlik sinav sonuclari ne zaman aciklanir 78 ögg sınav sonuçları ne zaman açıklanır 78 özel güvenlik sınav sonuçları özel güvenlik yenileme sınav sonuçları 78 78 dönem özel güvenlik sınav sonuçları

78 dönem özel güvenlik sınav sonuçları


Özel güvenlik yazılı sınavının yapıldığı 30 eylül 2018 gününden sonra gözler sonuçların açıklanmasına çevrildi. Tüm kursiyer öğrencilerin merakla beklediği haber, kayıtlı oldukları kurslar tarafından iletilen SMS ile geldi.


30 Eylül 2018 Özel Güvenlik Sınav Sonuçlarının Açıklanacağı Tarih belli oldu


Özel güvenlik kursları tarafından atılan SMS'e göre 30 Eylül 2018 tarihinde yapılan Özel güvenlik sınav sonuçları 13 EKİM CUMARTESİ günü açıklanacak ve aldığınız puan kurs tarafından sizlere SMS ile bildirilecektir. SMS ile bilgilendirme her kurs tarafından yapılamayacağından dolayı 13 Ekim Cumartesi günü http://sinavsonuc.ozelguvenlik.pol.tr/Egitim/TemelEgitimSinavSonuc.aspx Adresinden Sınav sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

0 Yorum