Trabzonspor Bursaspor ideal 11


Trabzonspor Bursaspor ideal 11

Trabzonspor ligde üst üste harcadığı fırsatları telafi etmek istiyor. Bursaspor takımını evinde karşılayacak olan Trabzonspor’da kadro sorunu devam ediyor.

Camia Ünal KARAMAN hocaya güvense de taktik bilgi ve oyun okuyuşundan endişeli. Özellikle ilk 11 kurma konusunda seçimleri oldukça eleştirilen KARAMAN bu gün de Bursaspor maçına hazırlayacağı 11 merak konusu.

Yusuf YAZICI’ yı kaybediyoruz….

Ünal hoca ve yönetim içerisinde Yusuf’u yedek bırakmayalım yer açalım düşüncesi Yusuf’a oldukça zarar vermektedir. Hakan ÇALHANOĞLU’da Yusuf’da kanatta oynamaz oynayamaz. Zaten yürüyen bir takımın varken kanatlarda ağır oyuncular takımı adım atamaz hale getiriyor.

Cesaretin Varsa Kes Sosa’yı

Ünal hoca gençlere değer veriyoruz oynatıyoruz demeçleri vermeye devam etsin. Gençlere değer veriyorsan Kes Sosa’yı Yusuf’u oynat. Yusuf’u kadroya alacağım diye çocuğu kanatlarda ezme.

Rodallega Burak mı? Rodallega Abdulkadir mi?

Kaliteli ayakları olmasına rağmen Burak Yılmaz bu takıma ne kadar daha faydalı olacak belirsiz. Çift forvet yalanını bırakarak Rodallega’nın arkasına Abdulkadir Ömür ile uzun yıllardır çalışmayan Gökdeniz Karadeniz Mevkiisini çalıştırmalıyız.

0 Yorum