11 Kasım 2018 Pazar

Youtube Mp3 Dönüştürücü Orjinal

Youtube Mp3 Dönüştürücü Orjinal

Youtube Mp3 Dönüştürücü Orjinal, Youtube Mp3 Dönüştürücü hızlı, Youtube Mp3 Dönüştürücü, mp3 dönüştürücü basit

YouTube videolarını MP3'e (veya benzer ses formatına) dönüştürmek, müzik elde etmenin popüler bir yoludur ve bu amaçla özellikle çok sayıda site vardır. Bununla birlikte, sorun, “kayıpsız” veya “CD kalitesinde” müzik arayan birçok insanın bu dönüştürücülerin yapabilecekleri tarafından yanıltılmasıdır.

Youtube Mp3 Dönüştürücü Orjinal


Çok fazla bir audiops değilseniz ve MP3 bitrates gibi şeyleri umursamıyorsanız, youtube mp3 dönüştürücü orjinal isimli makalemiz sizin için değil - ancak YouTube videolarından “320kbps” MP3'leri indirmek için sık sık web sitesi Youtube Mp3 Dönüştürücü kullanan biriyseniz, zamanınızı neden boşa harcadığınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Youtube Mp3 Dönüştürücü hızlı


Yeni başlayanlar için Youtube, en yüksek video çözünürlüğünde bile 320kbps'de ses çalmıyor. 320kbps'ye bile yakın gelmiyor. YouTube, bir WebM kapsayıcısında AAC (bir MP4 kapsayıcısına sarılmış) veya Opus olmak üzere iki tür ses biçimi kullanır.

AAC için Youtube yaklaşık 126 kbps maksimum ses bit hızı oynayacak. Opus için 56 kbps ve 165 kbps arasında olabilir. Youtube otomatik olarak kendi biçimini kullanmak için videoları yeniden kodlamak çünkü bu, yüklenen ses kaynağı biçimi ne olursa olsun. Yani 24/96 kayıpsız ses ile bir video yüklemek bile, Youtube bir MP4 kapta 126 kbps AAC dönüştürebilirsiniz.

Youtube Mp3 Dönüştürücü Orjinal


Bir video belirli bir görüş miktarına ulaştığında ve “popüler” hale geldiğinde, Youtube otomatik olarak videonun bir WebM/Opus sürümünü yeniden kodlayacak ve bu da yalnızca biraz daha yüksek kalitede (156 vs 126 kbps) olabilir. Bunu test etmek için çok sayıda yol var, ancak “YouTube Video bilgisi”adlı ücretsiz bir çevrimiçi araç kullanalım.

Youtube Mp3 Dönüştürücü için Ses kaynağı önemli, ama çok değil

Bit hızına rağmen, bu video aslında gerçekten iyi geliyordu. Neden?

Büyük kaynak materyali, bir master studio parçasından kayıpsız bir format vardı. Tabii ki, ses kaynağı olarak korkunç sıkıştırılmış MP3'leri kullanan videoların çoğundan daha iyi ses çıkaracak. Dolayısıyla, saf kayıpsız biçimde size teslim edilmese bile, Youtube'daki ortalama müzik videosundan daha iyi geliyor. Ancak orijinal ses kaynağının YouTube tarafından sıkıştırıldığı konusunda hata yapmayın.

Şimdi YouTube'un 128 – 156 Kbps'ye kadar ses sıkıştırdığının farkında olduğumuza göre, YouTube videolarını 320 Kbps MP3'e dönüştürme noktası nedir, Youtube'dan “yüksek kaliteli MP3 rips” sunan Youtube Mp3 Dönüştürücü siteler gibi?

Aslında, bir YouTube videosunu 320 Kbps MP3'e dönüştürerek, aslında ses kalitesine zarar veriyorsunuz. Dönüştürme sitesi, AAC / MP4 kapsayıcısında Youtube'dan ses çıkaracak ve daha sonra 320 Kbps MP3'e yeniden dönüştürecektir. Bir ses dosyasını bir formattan diğerine her dönüştürdüğünüzde, tekrar sıkıştırılır-ve 128 Kbps kaynağı 320 Kbps MP3'e “upsampling” yaparak, aslında işe yaramaz arka plan gürültüsüne eşit olan dosyaya bir grup yararsız veri eklersiniz.

Youtube Mp3 Dönüştürücü Orjinal


Böyle düşünün-etrafında döşeme bazı eski VHS bantları var. Onları bilgisayarınıza kopyalayın ve DVD'ye yakarsınız. Sihirli bir şekilde DVD kalitesinde video haline geliyor mu? Veya, 500×500 görüntü dosyanız olduğunu ve 5000×5000'e yeniden boyutlandırdığınızı söyleyin. Dosya boyutu artsa da, görüntünün kendisi bulanık olur, değil mi?

Bir YouTube videosunu daha yüksek bir bit hızına “dönüştürdüğünüzde” olur. YouTube videolarını ses kalitesine zarar vermeden ses dosyasına dönüştürmek istiyorsanız, WAV veya FLAC gibi kayıpsız bir biçime dönüştürmekten daha iyi olursunuz. En azından bu şekilde, orijinal YouTube videosu yeniden kodlama sırasında sıkıştırılmayacaktır.

Yinede Youtube Mp3 Dönüştürücü isterseniz orjinal siteler aşağıda bulunmaktadır.


Youtube Mp3 Dönüştürücü Siteler:   için Tıklayın

  • https://ytmp3.cc/
  • https://www.easy-youtube-mp3.com/
  • https://youtubemp3.to/
Bir önceki konumuz Kıyafet Kombin Önerileri Erkek Moda 2018 'i okuyabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...