7 Aralık 2018 Cuma

Bel İnceltme Hareketleri Nelerdir

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız ve araştırma yaptığımız konuya sonunda giriş yapıyoruz sevgili ziyaretçiler. Bel inceltme nasıl yapılır? Başka bir deyişle Bel bölgesinde oluşan yağlanmadan nasıl kurtuluruz?

Birçok spor hocasının kabul etmediği kelime Bölgesel Yağlanma, tam olarak bizim sorunumuzu açıklıyor aslında. Daha doğru bir ifadeyle spor hocalarının kabul etmediği bölgesel yağlanma değil “Bölgesel zayıflama”´dır.

Kilo problemi yaşayıp, spor salonlarına koşan insanların birçoğu tartıda kilo veriyorum ancak göbek ve bel çevremde bir değişiklik yok. Ya da aylık tartıda çok fazla yağ yakmama rağmen bel çevrem duruyor biz hangi yağları yaktık? Gibi sorular ile kafası karışmaktadır.

Spor salonunda yaptığını koşu ve tırmanma sizlere ciddi kalori yaktırır. Hatta tırmanmanın daha fazla kalori yaktığını bizzat test ettim. Sorun bel bölgesi olduğunda ise tırmanmadan ziyade koşmak daha mantıklı olacaktır.

Koşarken vücudumuzun aldığı pozisyon bel çevresini zorladığından bölgesel çalışmaya büyük katkı sağlayacaktır.

Peki, kardiyo dışında bölgesel olarak yapılan bel inceltme egzersizleri nelerdir? Aşağıdaki Youtube Videosundan detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Agac Budama Makinesi

Ağaç Budama Makinesi ağaç budama makinesi, Satın Al, Benzinli, Fiyatı, En ucuz Orman Endüstrisinde son 20 seneyi değerlendirecek olursa...